اروپا سیاره-شکار CHEOPS تلسکوپ جاسوسان خود 1st جهان بیگانه

اروپا جدید exoplanet-لکه بینی تلسکوپ فضایی است مشاهده آن برای اولین بار جهان بیگانه است.

این کاوشگر به نام توصیف Exoplanet ماهواره ای (CHEOPS) راه اندازی شده به مدار زمین در ماه دسامبر گذشته و به تازگی به اتمام سه ماه راه اندازی فاز. در آن زمان آژانس فضایی اروپا (ESA) آزمایش CHEOPS’ ابزار و حتی با استفاده از تلسکوپ به مشاهده چند سیارات فراخورشیدی یا سیاره که در مدار ستاره فراتر از منظومه شمسی ما است. فضا رصدخانه در حال حاضر آماده برای شروع روال علم مشاهدات که باید در پایان ماه آوریل ESA مقامات در بیانیه ای گفت.

در حالی که دیگر exoplanet ماموریت های مانند ناسا کپلر تلسکوپ فضایی و Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس) طراحی شده بودند برای جستجوی سیارات در اطراف ستاره های دیگر CHEOPS را صرف آن زمان در حد عالی رساندن در سیارات فراخورشیدی شناخته شده برای اندازه گیری اندازه های خود را با دقت بی سابقه ای و با دقت. همراه با داده ها در هر exoplanet جرم است که می تواند محاسبه شده از مدار خود, اندازه گیری اجازه خواهد داد که ستاره شناسان برای تعیین هر exoplanet گرماژ نتیجه آشکار سرنخ های بیشتری در مورد ترکیب این جهان و این که آیا آنها می تواند به حفظ زندگی است.

تصویری: اروپا جدید exoplanet شکارچی آغاز می شود ستاره مشاهدات
مرتبط: 7 راه برای کشف سیارات بیگانه

یک تصویر از این ستاره HD 88111 گرفته شده توسط آژانس فضایی اروپا را مشخص Exoplanet ماهواره ای (CHEOPS) در طول آن در-مدار راه اندازی در اوایل سال 2020 است. ستاره واقع در 175 سال نوری از زمین در صورت فلکی هیدرا. Cheops در زمان یک تصویر از این ستاره در هر 30 ثانیه برای 47 ساعت متوالی برای نشان دادن ثبات آن ابزار است. (اعتبار تصویر: ESA/ایرباس/CHEOPS ماموریت کنسرسیوم)

CHEOPS انجام یک سری از پرواز در آزمون بین ماه های ژانویه و فوریه به مطمئن شوید که ابزار آن بودند عملکرد و کالیبره شده به درستی. این فضاپیما در زمان آن تصاویر اولین بار در ماه فوریه برجسته تار انداز از سیستم های ستاره ای. کسانی فازی تصاویر بدون تصادف.

“عمدی defocusing در هسته اصلی این ماموریت را رعایت استراتژی که باعث بهبود دقت در اندازه گیری با انتشار نور از ستاره های دوردست بیش از پیکسل های بسیاری از آن آشکارساز” ESA در بیانیه ای گفت:.

در ماه مارس, جدید تلسکوپ فضایی شروع به دنبال در به خوبی شناخته شده در سیستم های ستاره ای. CHEOPS “برای اولین بار نیاز به مشاهده ستاره ها که خواص خوبی شناخته شده, ستاره است که به خوبی رفتار — دست برداشت می شود بسیار پایدار با هیچ نشانه ای از فعالیت” CHEOPS پروژه دانشمند کیت Isaak در بیانیه ای گفت:. این اجازه CHEOPS تیم در زمین که به منظور بررسی ماهواره ابزار دقیق و به اندازه کافی پایدار برای مشاهدات.

“ما هیجان زده شدند هنگامی که ما متوجه است که تمام سیستم های مشغول به کار به عنوان انتظار می رود و یا حتی بهتر از حد انتظار” CHEOPS ابزار دانشمند Andrea Fortier گفت: در همین بیانیه است.

هنرمند تصور از ستاره HD 93396 و داغ آن, ژوپیتر سیاره, KELT-11b. (اعتبار تصویر: ESA)

CHEOPS صرف دو هفته گذشته در مدار راه اندازی رعایت دو ستاره است که شناخته شده است به میزبان سیارات فراخورشیدی است. به طور خاص تلسکوپ تمرین به تماشای سیارات فراخورشیدی ترانزیت خود ستاره. در طول حمل و نقل یک exoplanet عبور در مقابل ستاره مسدود کردن یک کمی از نور ستاره و باعث ستاره کم نور کمی. در حالی که تس با استفاده از “روش حمل و نقل” به جستجو برای بیگانه جهان CHEOPS استفاده خواهد شد گذر به اندازه گیری های دقیق از سیارات فراخورشیدی است.

یکی از سیارات فراخورشیدی که CHEOPS مشاهده شده در طی این عمل یک پف گازی جهان شناخته شده به عنوان KELT-11b. این exoplanet مدار subgiant ستاره به نام HD 93396 است که در واقع 320 سال نوری دور از زمین است. HD 93396 است که سه برابر بزرگتر از خورشید ما و KELT-11b است که حدود 30 درصد بزرگتر از مشتری است اما گاز غول پیکر در مدار نزدیک به ستاره میزبان از عطارد به خورشید است.

با استفاده از داده های CHEOPS جمع آوری شده که در طول حمل و نقل دانشمندان با اندازه گیری که KELT-11b است 112,800 مایل (181,600 کیلومتر) عرض دارد. این اندازه گیری است که پنج بار دقیق تر از آنچه می تواند انجام شود با استفاده از زمین-بر اساس تلسکوپ ESA مقامات در بیانیه ای گفت:.

Infographic: چگونه انجام شما نقطه یک سیاره بیگانه از زمین ؟

این صحنه نشان می دهد که منحنی نوری که ESA را CHEOPS ماموریت اندازه گیری به عنوان آن را مشاهده ترانزیت exoplanet KELT-11b در مقابل میزبان خود ستاره, ایچ-دی 93396. (اعتبار تصویر: ESA/ایرباس/CHEOPS ماموریت کنسرسیوم)

ESA برگزار می شود یک بررسی رسمی از ماهواره کارایی و عملیات زمینی در مارس 25 و CHEOPS تصویب آن را با رنگ پرواز. “در مدار راه اندازی فاز هیجان انگیز بود و ما خوشحالیم که ما قادر به دیدار با تمام نیازهای گفت:” نیکولا Rando, CHEOPS مدیر پروژه در ESA. “ماهواره ای پلت فرم و ساز انجام شده قابل توجه است و هر دو ماموریت و علم بهره برداری مراکز پشتیبانی عملیات impeccably.”

در حالی که این ماموریت را علم فاز هنوز به صورت رسمی آغاز کرده است CHEOPS در حال حاضر در حال گرفتن یک زیرچشمی نگاه کردن در برخی از آن اهداف اولیه که شامل سیارات فراخورشیدی 55 خرچنگ e (یک “سوپر زمین” با گدازه اقیانوس) و GJ 436b یک به اصطلاح “گرم نپتون’ است که از دست دادن آن ،

ایمیل Hanneke Weitering در [email protected] یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>