اروپا سیاره-شکار CHEOPS تلسکوپ پرتوهای کردن اولین تصویر. آن را بهتر از حد انتظار


یکی از اولین تصاویر گرفته شده توسط CHEOPS از آن هدف قرار دادن ستاره های صورت گرفته پس از آن پوشش افتتاح شد. این ستاره است که 150 سال نوری از زمین است. (اعتبار تصویر: ESA/ایرباس/CHEOPS ماموریت کنسرسیوم)

یک سیاره شکار کاوشگر گرفته شده خود را برای اولین بار عکس های, و آنها بهتر از حد انتظار!

CHEOPS (CHaracterising سیارات فراخورشیدی ماهواره ای) یک سیاره شکار exoplanet از تلسکوپ آژانس فضایی اروپا (ESA), راه اندازی به فضا در دسامبر. 18, 2019, در بالای یک موشک سایوز از مرکز فضایی گویان فرانسه در گویان فرانسه.

پس از پرتاب موفقیت آمیز این تلسکوپ را پوشش باز شده در Jan. 29, 2020; تیم پشت ماهواره ای منتظر با نفس bated برای دستگاه به ضربه محکم و ناگهانی خود را برای اولین بار تصاویر, تایید که همه چیز را به درستی به کار شد و هیچ چیز آسیب دیده بود در طول راه اندازی.

مرتبط با: عجیب ترین سیارات بیگانه (گالری)

“اولین تصاویر است که در مورد به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش شد بسیار مهم برای ما بود قادر به تعیین اگر تلسکوپ اپتیکی تا به حال جان سالم به در برد پرتاب موشک در شکل خوب” ویلی بنز یک استاد اخترفیزیک در دانشگاه برن سوئیس و محقق اصلی CHEOPS ماموریت در بیانیه ای گفت در مورد این دوره انتظار. “زمانی که برای اولین بار تصاویری از یک میدان ستاره به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش آن را بلافاصله برای همه روشن است که ما در واقع باید یک کار تلسکوپ.”

اما نه تنها این تصاویر برای اولین بار تایید می کنند که CHEOPS درست کار می کند – آنها همچنین معلوم شد که بهتر از پیش بینی. اولین تصاویر بنز و گفت: “در حال صاف تر و متقارن تر از آنچه که ما انتظار می رود از اندازه گیری های انجام شده در آزمایشگاه است.” او اضافه کرد که “این اولیه امیدوار کننده تجزیه و تحلیل یک تسکین بزرگ و همچنین افزایش برای تیم است.”

تصاویر خود را تار هستند اما انتظار می رود به عنوان تلسکوپ شده بود و عمدا ضد فوکوس اجازه می دهد تا برای بهتر photometric دقت: Defocusing تلسکوپ اجازه می دهد تا برای دقت بیشتر به دلیل آن روان نور بیش از بسیاری از پیکسل با توجه به این بیانیه.

بنابراین در حالی که تصویر نیست فوق العاده روشن آن را دقیق که لازم است برای پروب به نقطه تغییرات کوچک در روشنایی ستاره خارج از منظومه شمسی ما — مشاهدات است که کمک خواهد کرد که این کاوشگر به نقطه سیارات فراخورشیدی ترانزیت یا عبور از مقابل ستاره خود را.

این تیم ادامه خواهد داد برای تست تلسکوپ و مورد مداقه قرار دادن تصاویر در آن طول می کشد بیش از چند ماه آینده. “ما تجزیه و تحلیل بسیاری از تصاویر در جزئیات به تعیین دقیق سطح از دقت و صحت است که می توان با CHEOPS در جنبه های مختلف از برنامه علمی” دیوید Ehrenreich, CHEOPS پروژه دانشمند در دانشگاه ژنو سوئیس اضافه شده در این بیانیه است. “نتایج تا کنون بوده است.”

CHEOPS طراحی شده است به نقطه ترانزیت سیارات فراخورشیدی (سیارات خارج از منظومه شمسی عبور از مقابل ستاره خود را) و توصیف آنها. پروب خواهد شد “را با دقت بالا مشاهدات از این سیاره اندازه آن را به عنوان عبور می کند در مقابل میزبان خود ستاره” با توجه به ماموریت توضیحات از آژانس فضایی اروپا (ESA) مقامات. “آن را به تمرکز بر روی سیارات در سوپر-زمین به نپتون محدوده اندازه با آن داده ها را قادر می سازد چگالی سیارات به دست آمده — اول-مرحله تعيين نسبت به درک این جهان بیگانه است.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de