اروپا جیوه-محدود BepiColombo نوسان گذشته زمین به زودی! در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

یک ماموریت دوبله BepiColombo موظف است برای جیوه اما به منظور رسیدن به مقصد خود به آن نیاز دارد را به منظره مسیر با شروع از یک پرواز از زمین در اواخر این ماه که در طی آن skywatchers ممکن است قادر به نقطه شد.

BepiColombo که راه اندازی در اکتبر 2018است یک پروژه مشترک آژانس فضایی اروپا (ESA) و ژاپن Aerospace Exploration Agency (JAXA). ماموریت برنامه ریزی شده است برای رسیدن جیوه در دسامبر سال 2025 زمانی که آن را تقسیم به دو جزء فضاپیما و شروع به رعایت کوچکترین سیاره در منظومه شمسی ما نزدیک است. اما به منظور رسیدن به کوچک سیاره BepiColombo نیاز برای تکمیل یک مجموع از نه سیاره ای flybys به منظور دستیابی به سرعت مناسب به مدار هدف خود را. برای اولین بار از این flybys خواهد بود که تنها یکی از زمین و آن اتفاق می افتد در مارس 10.

“این آخرین باری است ما را ببینید BepiColombo از زمین” جو Zender, BepiColombo معاون دانشمند پروژه در ESA, در بیانیه ای گفت. “پس از آن که آن را سر عمیق تر به درون منظومه شمسی است.”

مرتبط: یک ایستگاه رادار در پورتوریکو می توانید یخ در عطارد

این مانور برنامه ریزی شده بود اما گسترش COVID-19 همه گیر در زمین تهدید کرده است ESA توانایی برای آماده سازی به عنوان مورد نظر برای پرواز. در پاسخ به همه گیری این آژانس قرار داده و چهار نفر دیگر به ماموریت های امن نگه دارید حالتتوقف موقت خود علم عملیات برای بیش از یک هفته به منظور اولویت بندی پرواز آماده سازی. (کسانی که ماموریت باید از سر گرفته شد فعالیت طبیعی با توجه به ESA میگوید: مارس 2.)

“زمین نوسان است یک مرحله که در آن ما نیاز به تماس روزانه با فضاپیمای” السا Montagnon, BepiColombo فضاپیما مدیر عملیات در ESA گفت: در این بیانیه است. “این چیزی است که ما نمی توانیم به تعویق بیندازند. این فضاپیما خواهد چرخش زمین به طور مستقل در هر مورد است.”

اما فضاپیما پرسنل را بسیار ترجیح می دهند به در دست برای مانور به جای ترک BepiColombo به انجام آن به تنهایی. که نگرانی در بخشی به دلیل پرواز است و یک قدم است که تعیین موفقیت تمام ماموریت.

در طول این پرواز این فضاپیما خواهد بود با دقت تراز وسط قرار دارد با زمین به طوری که این کاوشگر افت می کند یک smidge حدود 3 مایل (5 کیلومتر) در هر ثانیه نسبت به خورشید است که آن را عمیق تر به قلب منظومه شمسی است. اشاره تراز خواهد شد این فضاپیما برای دو مشابه flybys از ونوس در ماه اکتبر و در ماه اوت سال 2021 که همچنین نیشگون گرفتن و کشیدن این کاوشگر را در مسیر.

BepiColombo خود را نزدیکترین رویکرد به زمین در آوریل 10 در 12:25 p. m. EST (425 GMT) هنگامی که از آن خواهد شد 7,877 مایل (12,677 متر) دور با توجه به یک وب سایت راه اندازی توسط موسسه ملی فیزیک نجومی است که شرکت در این ماموریت است.

در طول پرواز, skywatchers ممکن است قادر به گرفتن چشم از فضاپیما با یک تلسکوپ یا نسبتا بزرگ دوربین دوچشمی اگر چه روشنایی نسبتا کامل ماه کاهش خواهد دید. Skywatchers در نزدیکی استوا به خصوص در نیمکره جنوبی را بهترین شانس لکه بینی پروب با توجه به مشاهده راهنمایی های ارائه شده توسط ESA.

اینکه آیا یا نه شما می توانید نقطه BepiColombo فضاپیما خواهد شد به دنبال به سمت شما. دانشمندان در این ماموریت با استفاده از این مانور به عنوان یک فرصت برای تست برخی از ابزار در هیئت مدیره شد. در میان دستگاه های است که مشاهدات magnetometers یک میزبان از ذرات آشکارسازهای مادون قرمز طیف سنج و البته سه نفر از دوربین های.

“ما را به زمین نزدیک و بزرگتر” Zender در بیانیه ای گفت:. “هنگامی که آن را می رسد نزدیکترین نقطه ما را به چند عکس و پس از آن ما در حال برنامه ریزی برای تصرف کل دنباله ای از عکس بیش از چند ساعت در سیستم زمین-ماه به عنوان آن می شود کوچکتر و کوچکتر تا زمانی که ما آن را از دست دادن به طور کامل.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>