اروپا آلودگی هوا قطره همچنان در میان coronavirus تعطیلی

به عنوان یک جدید کروناویروس در ادامه به علت جدی بیماری تنفسی در سراسر جهان کشورها را تصویب کرده اند اقدامات قوی برای محدود کردن این بیماری همه گیر را گسترش و اثرات آن بر تولید گازهای گلخانه ای باقی می ماند قابل مشاهده از فضا.

سازمان فضایی اروپا (ESA) کوپرنیک شبکه مانیتور ترکیبات موجود در جو است که مهم هستند در درک آب و هوا و سلامت انسان است. در میان کسانی که ترکیبات نیتروژن دی اکسید. با توجه به تجزیه و تحلیل اخیر از کوپرنیک داده ها از عوارض coronavirus خاموش کردن اقدامات کاهش دی اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای با برخی از کشورها حتی آنها را برش در نیمه.

این کاهش به ویژه قابل مشاهده در یک جفت جدید از نقشه ها که در مقایسه با شروع مطالعه اطلاعات جمع آوری شده در مارس و آوریل 2019 با داده های جمع آوری شده بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه آوریل سال 2020 است. آن زمان که دومی از آغاز دوره بسیاری از کشورهای اروپایی بودند درخواست و یا نیاز ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به کاهش این بیماری را گسترش.

مرتبط: بیماری همه گیر کوروناویروس و spaceflight: پوشش کامل
بیشتر: Coronavirus اقدامات پیشگیری از عوارض خود را در نجوم

با توجه به آن نقشه, نتیجه خیره کننده است کاهش در اتمسفر نیتروژن دی اکسید بیش از مناطق شهری است. پاریس سطوح پایین نزدیک به 55%, با, رم, میلان و مادرید همه نزدیک 50 درصد کاهش نسبت به نرمال. (کسانی که ارزش های دقیق را در عرض 15 درصد با توجه به بیانیه ای از ESA درباره مشاهدات.)

مشاهده کاهش دی اکسید نیتروژن نمی تواند لزوما chalked به طور کامل به کروناویروس-کاهش اقدامات پس از شيوع شیمیایی نیز متفاوت است روزانه با آب و هوا. اما ترکیب تولید شده توسط ماشین ها و کامیون ها و نیروگاه ها و کارخانه ها است که می تواند تمام توان نهفته در این coronavirus مهار اقدامات.

ESA است که هنوز هم کار مشابه برای تجزیه و تحلیل بیشتر در شمال شهرستانها که در آن دی اکسید نیتروژن در سطوح متفاوت تر به طور چشمگیری با آب و با توجه به این بیانیه.

در سراسر جهان coronavirus-گسترش بیماری COVID-19 آلوده بیش از 2 میلیون نفر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected]e.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>