اروپایی فضایی در جنوب امریکا تعلیق راه اندازی با توجه به کروناویروس

رمان coronavirus تلفات در فضای جامعه همچنان به رشد.

راه اندازی از اروپا رئیس پایگاه فضایی, گویان مرکز فضاییشده اند به حالت تعلیق نامحدود مقامات اروپایی اعلام کرد امروز (مارس 16).

“از آنجا که از COVID-19 همه گیر و نیاز به اجرای کامل اقدامات تصمیم گرفته شده توسط دولت فرانسه راه اندازی کمپین های در حال انجام در مرکز فضایی گویان (CSG) در گویان فرانسه شده اند به حالت تعلیق” نمایندگان فرانسوی راه اندازی ارائه دهنده Arianespace نوشت: در یک به روز رسانی امروز. (COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.)

“این آماده سازی راه اندازی خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان مجاز با شرایط بهداشتی” نمایندگان اضافه شده است. “این استثنایی اندازه گیری طراحی شده است برای محافظت از سلامت کارکنان و جامعه محلی در حالی که همچنین حفظ امنیت مورد نیاز برای آماده شدن برای برنامه ریزی راه اندازی شد.”

مرتبط با: شیوع کروناویروس می لرزد فضای صنعت: در اینجا این اثر تا کنون

این GSC واقع در گویان فرانسه (به فرانسوی: بخش خارج از کشور در شمال شرقی آمریکای جنوبی است. مرکز نظارت توسط دولت فرانسه و آژانس فضایی اروپا (ESA) است که فراهم می کند دو سوم از GSC بودجه.

این مرکز میزبان تعدادی از مشخصات بالا راه اندازی بیش از سال از جمله ESA را هرشل و پلانک تلسکوپ فضایی در سال 2009 و اروپایی-ژاپنی BepiColombo ماموریت به عطارد در سال 2018 است. این GSC نیز در خدمت به عنوان نقطه پرش خاموش برای ناسا 9.7 میلیارد James Webb Space Telescope, است که برنامه ریزی برای راه اندازی در سال آینده.

COVID-19 تا به حال تاثیر قابل توجهی در فضای صنعت به عنوان آن را در بسیاری از جنبه های دیگر از اقتصاد جهانی است. برای مثال ناسا صادر کرده است کار اجباری-از-صفحه اصلی سفارشات خود را برای مرکز تحقیقات Ames در دره سیلیکون و مرکز پروازهای فضایی مارشال در آلاباما پس از کارکنان در هر مرکز آزمایش مثبت برای این بیماری است. و از آژانس خواست همه کارگران آن به ارتباط از راه دور در صورت امکان.

علاوه بر این بسیاری از مشخصات بالا فضای کنفرانس لغو شده و یا در حال تعویض قالب (آنلاین. شما می توانید یک لیست مفصل تر از COVID-19 اثر در فضای جامعه در اینجا.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de