اروپایی خدمه پیچد تا مسخره ماه ماموریت در آتشفشان در هاوایی

خدمه شش دانشمندان در بازگشت از “ماه” روز شنبه به قرار دادن تا دو هفته کاوش مسخره چشم انداز قمری در کنار یک آتشفشان هاوایی.

دانشمندان شروع ماموریت خود در Jan. 18 و کار کرده اند و زندگی در هاوایی اکتشافات فضایی آنالوگ و شبیه سازی یا HI-SEAS زیستگاه به عنوان بخشی از سومین EuroMoonMars ماموریت (EMMIHS-III) — یک سری از ماموریت های آنالوگ اجرا با همکاری آژانس فضایی اروپا بین المللی دو برابر داد و HI-SEAS.

زیستگاه واقع در یک کنترل از راه دور شیب مانوالوا در جزیره بزرگ هاوایی میزبان گروه از محققان و کاشفان در آنالوگ ماه و مریخ ماموریت پس از نصب و راه اندازی آن در سال 2013 است. آنالوگ ماموریت های مانند این را محققان در کنترل از راه دور محیط است که mimick اقامت در مریخ و یا در این مورد, ماه. در این محیط می توانید آنها را به انجام تحقیقات در حالی که تست آنچه در آن ممکن است مانند برای انسان به صرف زمان در یک کنترل از راه دور, خاموش-زمین محل.

مرتبط: یک سال مسخره مریخ خدمه ‘به زمین بازگشت’: HI-SEAS عکس

یک مدل کوچک از HI-SEAS زیستگاه خال خال در HI-SEAS ستاد در هاوایی است. (اعتبار تصویر: چلسی Gohd/فضا.com)

این ماموریت به رهبری astrobiologist Michaela Musilova که علاوه بر خدمت به عنوان فرمانده ماموریت مدیر HI-SEAS. “ماموریت بزرگ بود و من بسیار غم انگیز است که آن را تقریبا بیش از” Musilova گفت: Space.com در یک ایمیل در مورد این ماموریت است.

علاوه بر Musilova خدمه شامل Kyla ادیسون بومی هاوایی از جزیره کائوآئی است که یک زمین شناس و علم مواد تکنسین; خدمه اجرایی Priyanka دس Rajkakati یک مهندس هوا فضا و هنرمند تجسمی; منجر دانشمند مارک هیمسکرک یک زمین دانشمند است که دارای تخصص در در محل بهره برداری از منابع; Robert هیمسکرک مارک برادر و یک مهندس مکانیک و لوکاس Brasileiro یک مهندس هوا فضا و دانشجوی دکتری.

گذشته از Musilova شده است که بخشی از دیگر ماموریت های آنالوگ این برای اولین بار بود برای دیگر اعضای خدمه بودند که همه هیجان زده به بخشی از.

“من همیشه پرشور در مورد فضا و زمانی که شما در مورد پرشور, فضا, فضانورد بودن است و بدیهی است رویایی و من واقعا به دنبال به جلو به این تجربه حداقل برای دیدن اگر من قادر به آنالوگ ماموریت حداقل بر روی زمین قبل از رفتن به فضا” Das Rajkakati گفت: قبل از ورود به زیستگاه.

“من همیشه می خواستم به [انجام آنالوگ ماموریت] اما من نیز علاقه مند به دیدن با استرس که در یک شبیه سازی و در یک سیاره دیگر,’ چگونه من قادر به ساخت مواد خواهد من هنوز هم قادر به کار در همان سطح … این نوع مانند یک “قرار داده و یا shut up “نوع از چیزی” Edison اضافه شده است. “من واقعا هیجان زده برای تجربه در همه … من نیز واقعا علاقه مند به ‘چه حد می تواند به من فشار محدودیت های من.'”

یک گروه از محققان به پایان می رسد در یک هفته دو ماموریت در HI-SEAS در هاوایی این شنبه (Feb. 1) (اعتبار تصویر: چلسی Gohd/فضا.com)

خدمه وارد در همان روز که Sensoria من بود ترک زیستگاه پس از دو هفته ماموریت. از آن پس آنها کار کرده اند در زیستگاه و اطراف آن را t در extravehicular فعالیت (EVAs) به عنوان اگر آنها کار و زندگی در ماه. خدمه را آزمایش کرده اند و روبات rovers, انجام عملیات حفاری تحصیل لوله گدازه و نقشه برداری, تکنیک های تحقیق محلی “قمری” چشم انداز زمین شناسی و خیلی بیشتر.

ماموریت های مانند این محققان با کمک به جمع آوری اطلاعات با ارزش است که می تواند به گسترش درک ما از آنچه در آن ممکن است مانند به کار و زندگی در خارج از زمین مکان های مانند مریخ است. و آنالوگ محققان “بازگشت به زمین” را با داده ها از کار خود را در این زیستگاه که اغلب به اطلاع اضافی کار می کنند.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de