اروپا اصطبل علم در 4 ماموریت های فضایی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان نگرانی های اطراف coronavirus همه گیر همچنان به رشد, آژانس فضایی اروپا (ESA) است پوسته پوسته شدن پشت در-سایت پرسنل و هدف قرار دادن مکث در چند علمی ماموریت.

این تصمیم که بر چهار از ESA 21 فعال ماموریت های فضایی امکان را می دهد که آژانس برای منحرف کردن منابع برای حمایت از این سازمان BepiColombo ماموریت به عطارد. که فضاپیما در مسیر به یک ماموریت حیاتی پرواز از زمین در آوریل 10 است که کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود این کاوشگر را در مسیر به منظومه شمسی درونی سیاره است. این حرکت توسط ESA قرار است چهار ماموریت انتخاب شده در یک محیط امن و موقت آماده به کار.

“اولویت ما این است که سلامت نیروی کار ما و ما را در نتیجه کاهش فعالیت در برخی از ما علمی ماموریت به خصوص در فضاپیمای بین سیاره ای که در حال حاضر نیاز به بیشترین تعداد از پرسنل در سایت” Tolf Densing ESA مدیر عملیات در بیانیه ای گفت.

مرتبط با: BepiColombo در تصاویر: جیوه ماموریت توسط اروپا و ژاپن

“این [سفینه] را مدار پایدار و طولانی مدت زمان ماموریت پس از خاموش کردن خود به علم و ابزار قرار دادن آنها را به تنهایی تا حد زیادی امن پیکربندی برای یک دوره معینی را ناچیز تاثیر خود را به طور کلی ماموریت عملکرد.”

اولین ماموریت تحت تاثیر قرار است خوشه که راه اندازی چهار فضاپیما در سال 2000. کسانی که پروب در حال مطالعه مغناطیسی در محیط اطراف زمین چگونه است که محیط زیست در تعامل با باد خورشیدی (پلاسما و ذرات که جریان از خورشید). ماموریت شده است ضروری است به درک سیاره ما مگنتوسفر.

یکی دیگر تحت تاثیر فضاپیما است ExoMars ردیابی گاز Orbiter یک همکاری بین ما و روسیه Roscosmos. این کاوشگر به مدار مریخ و نظارت بر سیاره سرخ جو. این مطالعات تغییرات فصلی در این سیاره اتمسفر اقدامات ردیابی گازها در جو و می توانید نقشه مریخ زیرسطحی هیدروژن که می تواند فاش کردن آب یخ در این سیاره است.

دوم مدارگرد مریخ مریخ اکسپرس نیز به محدودیت های جدید. این فضاپیما در حال مطالعه مریخ برای بیش از یک دهه و نیم پس از آن در سال 2003 راه اندازی شد. این تصاویر از سطح مریخ و مطالعات این سیاره جو است.

مکث نیز مؤثر ESA جدیدترین فضاپیمای خورشیدی مدارگرد که راه اندازی فقط در ماه گذشته در ماه فوریه سال 2020 است. این کاوشگر در راه خود را به گرفتن یک نگاهی از نزدیک خورشید به خصوص آن قطب.

توماس Zurbuchen دستیار مدیر برای علم ماموریت اداره در ناسا نشان داد و حمایت خود را از ESA تصمیم در توییتر.

“ما از @HasingerProf و @esascience همکاران در تصمیم خود را به این حرکت ارزشمند و تاریخ ساخت به ماموریت های دولت است که به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است با توجه به شرایط فعلی در [زمین emoji],” Zurbuchen گفت.

به تاخیر انداختن این ماموریت ها را پشتیبانی خواهد کرد BepiColombo ماموریت است که فقط چند هفته بعد از آن پرواز از زمین است. این نزدیک-به-خانه مانور را با استفاده از جاذبه زمین به تاثیر این فضاپیما را در مسیر به فشار مسیر خود را به سمت عطارد. کارکنان مسئول این پرواز ادامه خواهد داد به تمرین های اجتماعی فاصله و با استفاده از اقدامات احتیاطی سلامت با توجه به این بیانیه.

BepiColombo که راه اندازی در سال 2018 است در اروپا اولین ماموریت به عطارد است و با همکاری Japan Aerospace Exploration Agency. آن را تحمل چشمگیر نوسانات درجه حرارت در نزدیکی سیاره نزدیک به خورشید به منظور جمع آوری پیشگامانه علمی داده است.

“این یک تصمیم دشوار اما یکی از سمت راست را به” Günther Hasinger ESA مدیر علوم در بیانیه ای گفت:. “ما بزرگترین مسئولیت امنیت مردم و من می دانم که همه ما در علم جامعه درک کنند که چرا این کار لازم است.”

اندازه گیری شد و همچنین با دقت و هدفمند برای تمرکز منابع بر روی این فضاپیما که نیاز به پشتیبانی زمینی بیشتر در حال حاضر. “این یک محتاطانه گام به اطمینان حاصل شود که اروپا در سطح جهانی علوم ماموریت های امن همراه با ابزار از دانشمندان اروپایی و شرکای بین المللی ما پرواز ما ماموریت” Hasinger گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد برخی از بشر پیشرفته ترین آزمایشات علمی — و اگر تعویض برخی از ماموریت ها به طور موقت آماده به کار نگه می دارد و آنها را امن و سپس این چیزی است که ما انجام خواهد داد.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de