فرار از ظلم و ستم از موشک معادله

همانطور که به درستی اشاره شاتل کهنه فرید محمدی, انسان مجزا هستند محروم در به دنبال رسیدن به مدار. مشکل محاوره شناخته شده به عنوان “ظلم و ستم از موشک معادله” است که به جرم حمل بار را افزایش می دهد, بنابراین آیا این مقدار سوخت مورد نیاز برای شکستن رایگان از زمین گرانشی گرفتن. حتی در میان فضاپیمای کاملا متفاوت طراحی نسبت کاملا مشابه است. زحل V موشک است که در زمان فضانوردان به ماه بود و 85 درصد سوخت توسط توده در گفتوگو تقریبا یکسان به شاتل فضایی. و میزان حمل بار انبوه به سختی تا کنون بیش از 4 درصد از کل موشک.

تمام وسایل نقلیه راه اندازی رنج می برند از گرانش زمین برابر با اثر. در حالی که کشفیات جدید در علم مواد بازده پیشرفت های فوق العاده ای در تمامیت ساختاری از فضاپیما تنها حاشیه ای بهبود در محموله به وزن, نسبت های یافت شده اند. بیشتر یک ریاضی کمتر سودمند مبتنی بر زمین راه اندازی می شود.

این را در نظر بگیرید: با وجود این نسل از پروب و رباتیک ماموریت به مریخ برخی از 34 میلیون مایل از زمین در حضیض انسان هرگز ترانزیت بیش از 1 درصد است که فاصله در فضا است. و در عین حال در دهه 1960 ورنر فون براون به حال خواب و طراحی فضاپیما برای به انجام رساندن است که feat توسط 1980s.

متاسفانه به جای ادامه به بهبود بر Saturn V سیاسی آمریکا را ضعیف شده و ملت فروکش از آن spacefaring جاه طلبی. پس از آن سال در بر داشت دسترس ما محدود به کوتاه شاتل سفر 250 مایل به سمت بالا. در واقع تا زمانی که توسعه فضای راه اندازی سیستم (SLS) وجود دارد و نه حتی یک وسیله نقلیه قادر به بازگشت فضانوردان به ماه رسد به مریخ است.

اما با SLS هسته موتور مرحله تست جریان ناسا در Stennis Space Center, امریکا نزدیک است بازگشت به اعماق فضا. و با تکامل SLS به آن بلوک 2 نوع با ظرفیت حمل بار از نزدیک به 100000 پوند در هر راه اندازی این ملت خواهد شد و در نهایت تحقق بخشیدن به رویای دائمی قمری پاسگاه.

در حالی که استفاده مجدد از کم مدار زمین پرتاب وسایل نقلیه و خدمه ماژول می تواند در بهبود بهره وری هزینه عمیق ماموریت های فضایی نیاز به کامپیوتر در یک ذاتا در مقیاس بزرگتر.

سطح ماه نیست به سادگی یک مقصد آن است که بیشتر شبیه به یک آموزش و تجهیز ایستگاه. با آن جاذبه و فقط یک ششم زمین است و یک آرایه غنی از عناصر شیمیایی ماه خواهد بود یک مرحله بندی زمین برای ماموریت های بیشتر در صحرا. اما برای آن رخ می دهد, انسان اولیه کاوشگران نیاز قابل توجهی مواد پشتیبانی می کند. این است که در آن SLS تمام تفاوت را.

به طور قابل توجهی از گذشته چند دهه از اکتشاف فضا نشان داده اند که در همه جا حاضر بیولوژیکی بلوک های ساختمان از اکسیژن و نیتروژن و پتاسیم و حتی کلسیم. بنابراین ما می دانیم که انسان می تواند در زنده کردن زمین است. اما ما فقط می خواهید برای زنده ماندن; ما می خواهیم به رشد است. خوشبختانه فلزات کلیدی برای کاربرد های صنعتی مانند آلومینیوم و نیکل و کبالت و تیتانیوم اتفاق می افتد به فوق العاده فراوان در سراسر درونی منظومه شمسی است. با SLS آینده آنلاین, اکتشافات فضایی و زندگی تغییر خواهد کرد از تنها زمین وابستگی به عصر خود میرسد.

در حالی که فعالیت های اولیه جهت استقرار مطمئنا نیاز پیش ساخته کانکس و انرژی نسل ماژول پایدار قمری حضور خواهد ضرورت استفاده از منابع محلی. به اعماق فضا زنجیره تامین را همیشه شکننده مقیاس پذیر شغل انسان باید با تکیه بر قمری استخراج و عملیات تولید با همیشه در حال گسترش ظرفیت برای اطمینان از عرضه کافی مواد غذایی, هوا, آب, موشک سوخت و ساخت و ساز مواد. در واقع صنعتی منحنی یادگیری خواهد بود تند اما چند ملیتی تجاری و شور و شوق در حال حاضر در جریان است نشان می دهد که مشترک تعهد به شناسایی و غلبه بر موانع به عنوان آنها بوجود می آیند.

به عنوان ایالات متحده آمریکا اتاق بازرگانی و مدیر عامل شرکت تام Donohue اخیرا نوشت: “ما در مراحل اولیه اقتصادی انقلاب است که می تواند دوباره تعریف محدودیت از نوع بشر. فضا نیست خالی خالی اما یک چشم انداز بی پایان احتمال است.”

شاید ما نمی ترفند قوانین فیزیک به عنوان دیده می شود در هالیوود صفحه نمایش اما SLS را قاطعانه غلبه بر جاذبه زمین و ما در یک دوره جسورانه رفتن به جایی که هیچ کس قبل از رفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im