دکتر ER: ما بی مهارت COVID پاسخ مانند شوروی را چرنوبیل

برای پزشک اورژانس جاشوا لرنر آمریکایی دولت و صنعت بهداشت و درمان در پاسخ به این coronavirus همه گیر است بنابراین ناکافی و ناقص است که او تشبیه آن به سال 1986 فاجعه هسته ای چرنوبیل در اوکراین که در آن زمان بخشی از اتحاد جماهیر شوروی.

در هر دو بحران لرنر می نویسد: در یک Scientific American op-ed مردم در خط مقدم مشغول به کار خستگی ناپذیر برای نجات زندگی دیگران با وجود اینکه مجهز موقت کافی دنده محافظ. در آن زمان این بود که ضایعات فلزی به منظور محافظت از پوست در برابر تابش مرگبار. در حال حاضر آن خانه دوخته شده ماسک و استفاده مجدد بیمارستان روپوش استفاده می شود به درمان بيماران بیمار با یک ویروس خطرناک است.

“لطفا به من بگویید که در ثروتمندترین کشور در جهان در قرن 21 من قرار است برای کار در یک داستان تخیلی دوران شوروی فاجعه منطقه و مد خود من ماسک صورت از پارچه در حالی که دیگران در کشور ما ذخیره کردن منابع برای استفاده شخصی و احتکار به عنوان به اصطلاح رهبران نشستن در اطراف در جلسات دادرسی خود بحث” لرنر می نویسد.

آن را شرم آور لرنر معتقد است که امریکا عظیم شرکت های بزرگ نیست و بسیج در برابر این بیماری همه گیر.

شرکت هایی مانند 3M او می نویسد: باید در حال حاضر همه چیز متوقف به بوسیله اسباب گردنده از تجهیزات پزشکی مانند ماسک و لباس در مقیاس گسترده است. آمازون باید وام های عظیم آن تدارکات شبکه به سرعت توزیع آزمون و تجهیزات پزشکی برای بیمارستان ها در سراسر کشور است.

“من نمی خواهم صحبت کنید. من نمی خواهم اطمینان. من می خواهم اقدام” لرنر می نویسد. “من می خواهم جعبه N95 ماسک ستون در بیمارستان اهدا شده از افرادی که احتکار آنها و یا از انبارهای کمتر انتقادی استفاده شده است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im