اپیدمیولوژی جانباز سارس و MERS سهام Coronavirus بینش بعد از سفر چین

در حالی که اکثر مردم انجام آنچه آنها می توانند برای جلوگیری از کانون جدید شیوع کروناویروس, W. ایان Lipkin بی سر و صدا پرواز به چین نزدیک تر است.

W. ایان Lipkin. اعتبار: دانشگاه کلمبیا

Lipkin استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت همچنین در سفر خود به عربستان سعودی در سال 2012 به بررسی اولین مورد از سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS). و او رفت به چین در اوایل 2000s به مطالعه سندرم حاد تنفسی (سارس) که به کشته شدن حدود 800 نفر است. این بار او می گوید: هدف اصلی او در طول اقامت یک هفته ای در این کشور شد به کشف کردن که محلی مقامات بهداشت عمومی و محققان او می تواند در رابطه با همکاری در تلاش برای باز کردن آنچه باعث شیوع فعلی از رمان coronavirus—در حال حاضر به نام COVID-19—و برای تعیین آنچه می تواند انجام شود برای جلوگیری از تکرار کنید.

Lipkin صحبت با علمی آمریکایی از خانه خود در شهر نیویورک که در آن خود را از دانشگاه خواسته است او را به انجام یک 14 روز در قرنطینه و گزارش خود متوسط دو بار در روز تا زمانی که این ویروس را دوره کمون سپری شده است. او می گوید که برای گرفتن هم بزنید دیوانه و نا امید در قادر به دنبال پژوهش و برنامه ریزی بعدی خود سفر به چین—احتمالا به عنوان به زودی به عنوان او را از قرنطینه به پایان می رسد.

[یک ویرایش متن مصاحبه به شرح زیر است.]

چه شما امیدواریم که برای به انجام رساندن در طول سفر اخیر خود را?

زمانی که من به جایی در شیوع من واقعا فرصت طلب رویکرد: شما بروید وجود دارد; شما را به یک ارزیابی از وضعیت. شما مرتب کردن بر اساس راه رفتن در اطراف مانند [تلویزیون قانونی درام] CSI کنید و سعی کنید به کشف کردن آنچه شما می توانید در مورد ریشه های وقوع.

چه شما به دنبال?

شما سعی می کنید به کشف کردن که در میان مردم ملاقات شما واقعا آگاه و صمیمی و [نیز] کسانی که صادقانه اما نه قادر به [اقدام] از آنجا که هر کدام از چالش های سازمانی و یا کمبود منابع. شما نیز سعی کنید به گرفتن برخی از حس arc رهبری—که در حال رفتن به قادر به ضربه که شما می خواهید.

چه هستند برخی از سوالات کلیدی شما و کارشناسان بر روی زمین در حال تلاش برای پاسخ ؟

چگونه ارزیابی می کنید که آلوده است و چه کسی نیست ؟ چگونه با ارزش است متوسط غربالگری? چگونه می توانم به شما اطمینان حاصل شود که شما کنترل کیفیت—بنابراین اگر کسی به شما می گوید که آنها منفی یا مثبت [ویروس] شما می دانید آنچه که بدان معنی است ؟ چگونه می خواهید برای تصمیم گیری در مورد آنچه که آزمون شما در حال رفتن به استفاده از برای پیدا کردن اگر کسی یا عفونی نیست? چه مدت ویروس باقی بماند در یک سطح است ؟ چگونه می شود افراد آلوده می شود ؟ است خون ایمن است ؟ چگونه شما بچه ها انجام می دهند با تجهیزات حفاظت شخصی? آیا شما به اندازه کافی ؟ اگر همه چیز تعطیل است چگونه می توانید غذا ؟ اینها واقعا این مسائل کلیدی است که به ميدان آمد.

شما صرف این هفته در پکن و گوانگژو شهر دوم استان را تحت تاثیر قرار, اما نه در ووهان که در آن شیوع آغاز شد. چرا ؟

من نمی تواند به هر بیمارستان و یا به ووهان چون من ترس من نمی قادر خواهد بود به بازگشت. من رفتم تا آنجا که من می تواند و هنوز اجازه بازگشت به ایالات متحده [یادداشت سردبیر: شهروندان ایالات متحده که به چین استان هوبئی که در آن ووهان واقع شده است در دو هفته گذشته ممکن است به 14 روز از فدرال و ایالتی یا محلی قرنطینه.]

شما در تماس با مقامات ایالات متحده در حالی که شما وجود دارد ؟

روزانه, من می خواهم تماس بگیرید همکاران من در [موسسه ملی بهداشت و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] و به آنها بگویید آنچه که من در یادگیری است. من می توانید اطلاعات دقیق تر از این سازمان تا به حال در مورد تعداد موارد و آنچه شناخته شده و شناخته نشده و بود که در انجام چه.

آنها لازم نیست که دسترسی شما انجام دهید ؟

من یک متفاوت شهرت و من می توانید به تقریبا هر جا من می خواهم. من فقط نمی تواند [لزوما] آمد.

اخیر مطالعه نشان می دهد که pangolin—در معرض خطر مقیاس تحت پوشش anteater—ممکن است حیوانی که گذشت این ویروس به افراد در یک بازار عمومی در ووهان. آن را حتی مهم در حال حاضر که حیوان بسیار مهم پیوند میان خفاش ها—که در آن بسیاری از coronaviruses فکر به سرچشمه و مردم ؟

من فکر نمی کنم وجود دارد زیادی از pangolin خوردن در حال حاضر, اما برخی از زنان در چین فکر می کنم آن را خوب است برای شما اگر شما در حال تغذیه با شیر مادر. و مردم با بسیاری از شرایط پزشکی فکر می کنم آن را خوب است برای آنها را بیش از حد. اگر ما در واقع می تواند متقاعد کردن مردم است که وجود دارد یک منبع حیات وحش برای ویروس جدید و شناسایی منبع و آنها نمی توانند اختلاف آن دو مزایا: من به عنوان خوانده شده چیزی گفت که 70 درصد از pangolins حمل این ویروس. در صورتی که مورد, که خوب است برای pangolins—این باعث می شود از استدلال برای عدم مصرف آنها.

همچنین تقویت این نقطه که من به همه در حالی که در چین: به من گفت: “نگاه من به صحبت شما در این مورد در سال های 2003 و 2004 و 2005 و هر سال پس از. ما نمی توانیم به این حیات وحش بازار.” من فکر می که ما در حال رفتن به گرفتن برخی از کشش. این بیماری ممکن است چیزی است که اجازه می دهد تا ما را به این نکته به صراحت دلیل آن است که بسیار گران قیمت برای دولت چین.

از آنچه شما را دیدم آیا شما فکر می کنم که دولت این است که دست زدن به این بحران و همچنین می توان انتظار داشت? یا این فاجعه قابل اجتناب?

وجود دارد بسیار خوب مردم کار وجود دارد—بسیار اختصاص داده شده است. من خودم بپرسید اگر ما تا به حال شیوع شبیه به این در اینجا در ایالات متحده چگونه بسیاری از مردم ما خواهد بود که مشغول به کار در سراسر ساعت ؟ من نمی دانم. من امیدوارم که ما هرگز به این پرسش پاسخ دهد.

وجود دارد مقامات چینی شهرداری از دولت است که به وضوح بودند یا خواب در سوئیچ و یا در برخی از حالت انکار به دلیل شیوع بیماری باید نمی رفت به این نقطه است. وجود سیگنال در اوایل که نادیده گرفته شد. من نمی دانم که چگونه بالا تا زنجیره ای که رفت.

شما بوده ام به گوانگژو بسیاری از بار قبل. شد پرنیان مختلف این زمان ؟

این هیچ پرنیان در حال حاضر. آن را اساسا استریل. هیچ کس در خیابان. همه را با پوشیدن ماسک. تقریبا همه چیز بسته شد. اگر شما می خواهید برای دریافت یک جدول در یک رستوران است که باز است و هیچ مشکلی وجود ندارد صبر کنید.

شما عصبی است که شما ممکن است گرفتن جدید کروناویروس?

من می خواهم بگویم که من نه راضی. من نگرانی. شما می توانید با استفاده از آن به نفع خود. آن را می سازد شما آگاهی بیشتری از محیط اطراف خود را و بیشتر مراقب باشید در مورد آنچه شما انجام دهد و چگونه شما کاهش خطر.

چه نوع اقدامات احتیاطی آیا شما را در حالی که در چین ؟

من شسته دست من اغلب و من عینک ماسک—که واقعا همه من می تواند انجام دهد. من تا به حال N95 ماسک. من به ارمغان آورد و آنها را با من. و البته من سمت چپ برای برخی از همکاران در چین که در آن ماسک در تامین کوتاه مدت هستند. من عینک, دستکش, زیادی—نه فولاد اما دستکش چرم, دستکش, زمانی که من در تراموا و غیره و در فرودگاه. آن را فقط محتاطانه به انجام این کار است. من که در مترو در اینجا در نیویورک است.

آیا درس های ما می توانند یاد بگیرند که برای دفعه بعد با فرض وجود خواهد داشت دفعه بعد ؟

ما باید قدردانی قبل از آن که چیزی وجود دارد غیر معمول در این منطقه است. من شده است در تلاش برای قرار دادن با هم یک [برای همکاری بین المللی] است که فعالانه آدرس این نوع از مسائل. ایده این است که این گروه را متعهد به منابع به اشتراک گذاری, به اشتراک گذاری داده ها و ارسال نتایج به مشترک وب سایت—به طوری که در حال ظهور به عنوان عفونت در بر داشت مردم را جمعی شناسایی خطرات و می گویند: “در اینجا چیزی است که ما می توانید آدرس. چه می توانیم بکنیم ؟ چه آن را مانند نگاه؟” من شده است در تلاش برای دریافت این برنامه بودجه و آن را بسیار دشوار است. این چیزی است که من فکر می کنم به این جهان به مکانی امن تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>