سازمان حفاظت محیط زیست برای کاهش آلودگی اجرای آن می تواند باعث تشدید بیماری های ریه

سازمان حفاظت محیط زیست حرکت هفته گذشته برای کاهش آلودگی در طول اجرای این رمان coronavirus همه گیر ممکن است افرادی که مستعد ابتلا به گسترش این بیماری با تشدید بیماری های تنفسی با توجه به کارشناسان بهداشت عمومی.

ویروس نقاط داغ مانند شهر نیویورک در طول تاریخ شده است در معرض سطح بالایی از آلودگی هوا از کارخانه های اتومبیل و سایر منابع از ذرات ماده است. آنها همچنین دارای میزان بالاتری از بیماری های تنفسی در مقایسه با سایر مناطق کشور گفت: کتی فالون لمبرت از T. H. Chan دانشکده سلامت عمومی در دانشگاه هاروارد.

“سازمان حفاظت محیط زیست تصمیم به تضعیف آلودگی اجرای می تواند یک وضعیت بد بسیار بدتر در زمانی که تقاضا برای مراقبت های پزشکی است که در حال حاضر تاکید کرد,” او گفت:. “این یک بی وجدانی سه گانه whammy است که می تواند منجر به افزایش تقاضا برای مراقبت های پزشکی افزایش بیماری تنفسی از آلودگی هوا و افزایش COVID-19 موارد است.”

سازمان حفاظت محیط زیست روز پنجشنبه اعلام کرد که این امر با استفاده از “اجرای اختیار” زمانی که امکانات موفق به دیدار با الزامات سازمان محیط زیست, تست, گزارش و کنترل آلودگی به دلیل بیماری همه گیر.

یک یادداشت را با دستیار مدیر سوزان Bodine گفت: اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ممکن است محدود کارکنان از انجام وظایف خود و با دخالت شرکت توانایی خود را مطابق با قوانین آژانس و رضایت احکام. کسانی که شامل نشست “اجرا محدودیت انتشار در هوا.”

عمل آغاز شد که عطف به ماسبق در مارس 13, که اجازه می دهد سازمان حفاظت محیط زیست را به حالت تعلیق جریمه و مجازات های دیگر برای noncompliance. آن را با استفاده از کلمه “موقت” اما هیچ تاریخ پایان.

محیط زیست و بهداشت عمومی طرفداران با انتقاد از حرکت با این استدلال که laxer آلودگی الزامات مورد نیاز برای پتروشیمی نیروگاه و دیگر فشرده قطره چکان در طول سلامت تنفسی بحران می تواند به خطر اندازد امنیت عمومی.

“Excusing پتانسیل انتشار بیش از حد سمی آلاینده های هوا و سایر آلودگی ها که تشدید آسم و مشکلات تنفسی و مشکلات قلبی و عروقی در میان یک بیماری همه گیر است که می تواند باعث نارسایی تنفسی است غیر مسئولانه از بهداشت عمومی [دیدگاه]” ایالات نامه ای با محیط زیست یکپارچگی پروژه و امضا شده توسط سینتیا Giles برگزار شد که Bodine موقعیت در سازمان حفاظت محیط زیست ایران در دوران ریاست جمهوری اوباما ،

دود و دوده از فرآیندهای صنعتی کمک به جوی ذرات آلودگی که باعث بیماری های قلبی و عروقی.

“آلودگی هوا به شدت در ارتباط با مردم است خطر ابتلا به ذات الریه و سایر عفونت های تنفسی و با گرفتن مریض تر زمانی که آنها به پنومونی” گفت: هارون برنشتاین موقت مدیر مرکز آب و هوا, بهداشت و محیط زیست جهانی در دانشگاه هاروارد در مصاحبه منتشر شده توسط مدرسه.

یک مطالعه در سندرم حاد تنفسی یا سارس یک سال 2003 همه گیر است که از نزدیک مربوط به COVID-19 دریافتند که افرادی که نفس آلوده هوا حدود دو برابر احتمال دارد به مرگ از عفونت است.

“همه در معرض خطر قرار داده از آلودگی هوا اما افرادی که بیشترین اثرات افرادی که در حال حاضر در کاهش ظرفیت گفت:” جورج Thurston, مدیر قرار گرفتن در معرض ارزیابی و اثرات بهداشتی برنامه در نیویورک دانشکده پزشکی دانشگاه.

Coronavirus نقاط داغ مانند شهر نیویورک New Orleans شیکاگو و دیترویت و لس آنجلس در حال نیروبخش برای افزایش موارد است که تهدید به پایمال کردن بیمارستان.

افزایشی افزایش آلودگی هوا می تواند باعث تشدید علائم دیگر بیماری های تنفسی باعث بیشتر مردم به دنبال کمک های پزشکی در زمانی که ایالات متحده در نظام سلامت است که در یک نقطه شکستن.

“آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است به رانندگی بیشتر مردم به بیمارستان با حملات آسم حملات قلبی و گفت: Thurston.

آلودگی هوا در ایالات متحده و دیگر کشورها کاهش یافته است در هفته های اخیر به دلیل کاهش فعالیت های اقتصادی مرتبط با این بیماری همه گیر. اما در حالی که انتشار گازهای گلخانه ای پایین تر هستند در حال حاضر یک چشم انداز مثبت در آلودگی می تواند ضرب بیماری Thurston گفت.

“وجود دارد هیچ شناخته آستانه زیر که آلودگی هوا اثر ندارد” او گفت:.

زمانی که اقتصاد رمپ تا پس از بدترین بیماری همه گیر شده است با تصویب افزایش آلودگی وعده به تجمعی تاثیر بر بهداشت عمومی به خصوص اگر سازمان حفاظت محیط زیست گسترش آن nonenforcement سیاست, او گفت:.

خبرنگار کربین Hiar کمک کرده است.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>