مهندسان تست Jetliner که در آن شما سوار در بال

ما بلند کردن داريم

برای اولین بار، یک مدل مقیاس از Flying-V، یک جت لاینر آزمایشی که مسافران داخل بال هایش را می نشست، طی یک آزمایش بدون سیخ پرواز کرد.

نتایج یک آزمایش Flying-V مدت هاست که در انتظار است. به گزارش نیو اطلس که پیش از این پروژه را پوشش داده بود- طراحی غیرمعمول این هواپیما باعث می شود 20 درصد سوخت کارآمدتر از پیشرفته ترین هواپیماهای بازار باشد. اما، همانطور که با هر طراحی تجربی غیر معمول، هنوز مشخص نیست که چگونه به خوبی آن را در واقع در عمل کار می کنند.

شبیه ساز پرواز

حتی اگر آن را واقعی پرواز پنجم نبود، تست پرواز موفق از مدل مقیاس پایین یک معامله بسیار بزرگ است. حتی مهندسان کمک به طراحی آن مطمئن نبودند که چگونه به خوبی هواپیما جدید در طول برخاست و فرود کرایه.

رولوف ووس، پژوهشگر نیروی محرکه دانشگاه فناوری دلفت به Flightglobal.com گفت: «یکی از نگرانی های ما این بود که این هواپیما ممکن است در بلند کردن آن مشکل داشته باشد، چرا که محاسبات قبلی نشان داده بود که «چرخش» می تواند مسئله ای Flightglobal.com. “تیم مدل پرواز مقیاس شده را بهینه سازی کرد تا از این موضوع جلوگیری کند. اما شما باید پرواز کنید تا مطمئن شوید.”

تلاطم نور

بزرگترین مسئله ای که این تیم به آن زد در طول آنچه ووس آن را «تا حدودی فرود خشن» نامیدند، ووس به FlightGlobal گفت.

هنگامی که پرواز خود را فرود می آورد، شما ممکن است متوجه شوید که هواپیما تمایل به کج شدن به عقب و جلو کمی آن را به عنوان فرود با باند. همین اتفاق برای پرواز-پنجم افتاد، ووس به سایت گفت و ما نمی توانیم تصور کنیم که مسافران چقدر تهوع آور خواهند بود.

ادامه مطلب: پرواز پنجم هواپیما از راه دور می سازد اولین پرواز خود را به عنوان یک مدل مقیاس [اطلس جدید]

بیشتر در هوانوردی : جدید “پرواز پنجم” هواپیما قرار می دهد صندلی های مسافر در بال

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de