مهندسین ساخته شده است “غول اتم” که منظور ارتقاء کامپیوترهای کوانتومی

بزرگ Chonker

دانشمندان در بر داشت یک راه جدید برای بهبود شکننده و مستعد خطا qubits را تشکیل می دهند که یک کوانتومی محاسبات مدار و آن را عجیب و غریب.

Qubits تمایل به ایجاد خطا و می تواند به سرعت در حال فروپاشی آنها به عنوان انتقال اطلاعات است. بنابراین یک تیم از مهندسین MIT ساخته شده مصنوعی ابررسانا “غول اتم” توسط جفت با هم چند ذراع-به ارزش منظم اتم. این اتم ها هستند راحت تر به کنترل و به مراتب سخت تر برای از بین بردن طول عملیات عادی. تحقیقات منتشر شده در روز شنبه در مجله طبیعتنشان می دهد که این غول اتم می تواند کمک در مورد کامپیوترهای کوانتومی که در واقع عملی است.

از راه دور تماس بگیرید

مشکل با سنتی qubits که کوانتومی نسخه از 1s و 0s در یک کلاسیک محاسبات سیستم است که آنها می توانند ارتباط خوبی با مجاور qubits اما اطلاعات فرستاده شده در سراسر طولانی کوانتومی مدار تمایل به فروپاشی است.

در مقابل غول اتم را می توان تنظیم برای نه تنها بهبود وفاداری اطلاعات, اما آنها همچنین می تواند مسدود شود از انتقال تا زمانی که آنها قرار است که دیگر مشکل موجود qubits.

راهنمای کاربران

در نهایت MIT مهندسین امیدوارم که غول اتم منجر به ساده تر فرم بهبود یافته از کامپیوترهای کوانتومی.

“این به ما اجازه می دهد تجربی کاوشگر یک رمان رژیم از فیزیک است که دشوار است برای دسترسی با اتم” MIT مهندس Bharath Kannan گفت: در آزادی مطبوعات. “اثرات غول اتم بسیار تمیز و آسان برای مشاهده و درک است.”

“کلاهبرداری ما به کار نسبتا ساده ای هستند که” او افزود: “و به این ترتیب می توانید تصور کنید با استفاده از این برای بیشتر برنامه های کاربردی بدون یک معامله بزرگ از سربار اضافی.”

ادامه مطلب: ‘غول اتم’ فعال کوانتومی پردازش و ارتباطات در یکی از [MIT]

بیشتر بر بهبود کامپیوترهای کوانتومی: دانشمندان در حال ساخت یک کوانتومی Teleporter بر اساس سیاه چاله ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید