مهندسین ساخته شده AI-طراحی ربات خود را به خون

خون ‘ربات

داشتن خود را به خون کشیده می شود مسائل کابوس — اما شاید یک ربات می تواند کمک کند.

مهندسین در دانشگاه راتگرز چهارشنبه اعلام کردند که در آنها ساخته شده است یک میز ماشین است که ترکیبی از جنبه های رباتیک هوش مصنوعی و سونوگرافی تصویربرداری به قابل اعتماد رسم خون و یا قرار دادن یک کاتتر به تحویل مواد مخدر و دارو است. خود را در تحقیقات منتشر شده در مجله طبیعت ماشین هوش آمده است که خون خود را ‘ربات حتی ممکن است بهتر از انسان های پزشکی کارکنان.

پیچیده بدن

با وجود اینکه یک روش معمول حدود 20 درصد از خون نقاشی دشوار اگر بیماران مبتلا به رگ هستند که, کوچک, نورد, سقوط, و یا در غیر این صورت سخت برای دسترسی به, منجر به افزایش تحریک و درد و رنج غیر ضروری.

که در آن ربات می آید. با استفاده از سونوگرافی تصویربرداری سیستم و یادگیری ماشین الگوریتم این ربات می تواند با دقت شناسایی رگ های خونی آنها را طبقه بندی برآورد عمق خود را و در نهایت هدایت سوزن به آنها با حداقل نظارت.

کامل بررسی

نویسندگان این مطالعه نشان می دهد که با تست اضافی ربات می تواند به طور خودکار فرآیند گرفتن نمونه خون که می تواند با سرعت تا بازدیدکننده داشته است بیمارستان برای بیماران و یا کمک به محققان در محیط آزمایشگاهی

“نه تنها می توانید از این دستگاه استفاده می شود برای بیماران, اما آن را نیز می تواند اصلاح شود به رسم خون در جوندگان روش که بسیار مهم است برای تست مواد مخدر در حیوانات در صنایع داروسازی و بیوتکنولوژی” گفت: دانشگاه راتگرز و سرپرست این مطالعه Martin L. Yarmush در آزادی مطبوعات.

ادامه مطلب: ربات با استفاده از هوش مصنوعی و تصویربرداری به رسم خون [EurekAlert]

بیشتر در پزشکی ربات: ربات فقط عمل بر روی چشم انسان برای اولین بار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im