مهندسین ساخته شده است یک هواپیمای بدون سرنشین که Echolocates مانند یک خفاش

BatDrone

تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین فقط یک گام نزدیک تر به تبدیل شدن به طور کامل خود-مرور: در نظر گرفتن یک صفحه از یک خفاش را راهکار مهندسین طراحی و توسعه یک دکل است که اجازه می دهد تا هواپیماهای بدون سرنشین نمودار از محیط اطراف خود با استفاده از انعکاس صدا.

دانشگاه پردیو مهندسین مجهز به یک هواپیمای بدون سرنشین با یک بلندگو و یک آرایه از چهار میکروفن و اجازه دهید آن را سست و در یک سری از اتاق ها با توجه به تحقیقات منتشر شده در ماه گذشته در سیام مجله در اعمال جبر و هندسه. و در حالی که خود هدایت هواپیماهای بدون سرنشین در حال شسته و رفته مهندسین گفت: در آزادی مطبوعات کار خود را می تواند منجر به بهتر ماشین پشتیبان گیری دوربین و یا کمک به افراد معلول حرکت است.

جیغ نقشه

خفاش ها echolocate اساسا فریاد به هوا . آنها تشخیص دهد چه مدت طول می کشد تا امواج صوتی به بازگشت و این که آیا آنها مزاحمت در امتداد راه است که نشان می دهد مواد غذایی و یا یک مانع در این نزدیکی هست.

هواپیماهای بدون سرنشین کار می کند بسیار به همان شیوه. با اندازه گیری چه مدت زمان امواج صوتی به گزاف گویی در اطراف و بازگشت به هر یک از میکروفون هواپیماهای بدون سرنشین قادر به دقت نقشه اتاق را دیوار و اجتناب از برخورد.

ساختمان جهان

توسط صلیب-چک کردن هر یک از میکروفون های خوانش در برابر دیگران هواپیماهای بدون سرنشین قادر به موفقیت رد مثبت کاذب — “شبح دیوار” — به عنوان آن را به پرواز در اطراف.

در حال حاضر چهار-راه اندازی میکروفون خوب برای نقشه برداری از اتاق. گام بعدی خواهد بود به مقیاس میکروفون آرایه برای تشخیص موانع کوچکتر. و یا از یک ماشین نمی تواند پرواز در اطراف اتاق برای دیدن آنچه که در پشت آن به نقشه محیط اطراف خود را بدون نیاز به حرکت می کند.

بیشتر بخوانید: با یک بلندگو و چهار میکروفن هواپیماهای بدون سرنشین می تواند echolocate مانند خفاش ها [دانشگاه]

بیشتر در انعکاس صدا: جدید AI الگوریتم می توانید حرکات خود را از طریق یک دیوار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im