مهندسین 3D-چاپ یک راکتور هسته ای

DIY

یک تیم از مهندسین و فیزیک هسته ای دارای طرح های غیر معمول به انقلابی انرژی هسته ای صنعت: آنها می خواهند به چاپ 3D یک عملکرد راکتور در آزمایشگاه خود را.

در حالی که سرهم بند با سعی و روش درست برای ساخت یک نیروگاه هسته ای است که مطمئن شوید که برای بالا بردن ابرو و این تیم از Oak Ridge National Lab گفت: سیمی که آنها را چاپ 3D به عنوان یک راه برای کشیدن انرژی هسته ای در صنعت — لگد زدن و جیغ — به قرن 21 است.

تکثیر سلاح های هسته ای

در حال توسعه یک بخش جدید برای یک راکتور هسته ای است که گران قیمت و وقت گیر روند. مهندسین نیاز به ساخت قسمت چوب آن را در یک تست راکتور و ارزیابی اینکه آیا یا نه آن را کار کرده است.

به جای چاپ 3D از قطعات بلوط ریج تیم می گوید که آنها می تواند تست قطعات جدید — به ویژه کسانی که بیش از حد پیچیده و پیچیده برای ساخت در ماشین فروشگاه — به مراتب سریعتر است.

“ما می دانیم که همه این مفاهیم کار” اوک ریج محقق Kurt Terrani گفت: سیمی. “مشکل این است که ما نمی توانیم آنها را ساخت سریع و ارزان به اندازه کافی.”

Kegger

این تیم قصد دارد برای چاپ 3D یکی از کسانی که پیشرفته هسته ای طرح برای یک راکتور هسته ای آنها طرح خود را آنلاین در سال 2023.

هسته سیمی گزارش تنها می آید تا به یک فرد زانو و کل راکتور به اندازه یک چیز قابل آبجو — فقط به اندازه کافی به قدرت حدود 1000 خانه.

ادامه مطلب: به زودی: یک راکتور هسته ای—با 3D چاپ هسته [سیمی]

بیشتر در انرژی هسته ای: در اینجا این است که چگونه خود را برای ساخت نیروگاه هسته ای

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>