در خطر انقراض گوریل جامعه ویران شده توسط عجیب و غریب, مرد, بیماری های منتقله از

در معرض خطر گوریل گونه است که کشته شدن توسط یک جدید به خصوص بی دقتی درنده:

گردشگران.

گردشگری کشورهای عضو اکو است اثبات می شود یک شمشیر دو لبه برای اوگاندا گوریل کوهستان جمعیت با توجه به تحقیقات پنج شنبه منتشر شده در مجله Frontiers در بهداشت عمومی. در حالی که گردشگران با پرداخت به دیدن خطر انقراض گوریل کمک می کند تا صندوق خود ادامه داد: حفاظت از گوریل ها شروع کرده اند به مرگ از گسترش بیماری توسط همان کسانی که بازدید کنندگان است.

این اوگاندا حیات وحش اقتدار محدوده تماس بین گردشگران و گوریل ها به منظور حفاظت از حیوانات در معرض خطر. یک گروه از گوریل ها قرار نیست برای دیدن بیش از یک گروه گردشگری — در پوش هشت نفر در هر روز و آنها تنها قرار است به دیدن آنها برای یک ساعت. در بالای آن است که گردشگران ملزم به ماندن حداقل هفت متر فاصله از آنها در تمام اوقات.

اما 98 درصد از تور گروه مستند در مطالعه — یک تلاش مشترک از دانشگاه اوهایو و اوگاندا محققان — نادیده هفت متری. به عنوان یک نتیجه, گوریل در حال ابتلا به بیماری های انسان.

کسانی که بیماری به طور معمول بیماری های تنفسی از طریق سرفه یا عطسه از گردشگری است که بیش از حد نزدیک مرتبط به 20 درصد از مرگ ناگهانی در حفاظت شده کوه گوریل جمعیت, با توجه به مطالعه است.

“این امتیاز را به یک الگوی رشد از خطر است که باعث نگرانی برای حفظ طولانی مدت گوریل-مشاهده گردشگری” مطالعه همکاری نویسنده Gladys Kalema-Zikusoka مدیر عامل شرکت اوگاندا غیر انتفاعی حفاظت از بهداشت عمومی گفت: در آزادی مطبوعات. “عمل مورد نیاز است برای محدود کردن بیماری و خطرات ناشی از گردشگران مشاهده گوریل های کوهی.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im