ایلان عجیب و غریب توییتهایی در حال ارسال تسلا سهام به Nosedive

آن را تنها چند روز پیش بود که مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در تماس برای ایالات متحده به شورشی علیه نیروهای دولتی برای پایان دادن به مستند — اقدامات است که در محل قرار داده شد برای نگه داشتن مردم در امن است.

در حال حاضر CNBC گزارش آخرین tweetstorm ارسال تسلا سهام به nosedive.

“تسلا قیمت سهام بیش از حد بالا است imo” مشک توییتی که امروز باعث تکان میان شرکت سرمایه گذاران.

نتیجه: کاهش بیش از 12 درصد در قیمت سهم.

این خبر تنها چند روز پس از تسلا گزارش داد که درآمد آنها بیش از حد انتظار است.

مشک است که هیچ غریبه ای به باعث ضرب وشتم با ساخت غیر منتظره و اغلب تحریک آمیز ادعا می کند. وجود خود را از علف های هرز شوخی از سال 2018 زمانی که او mused در مورد مصرف تسلا خصوصی برای 420 $به اشتراک بگذارید. یا آن زمان او به نام یک غواص غار پدوفیلیا.

کسانی که escapades به دست آورده اند تسلا یک کوه کاغذ بازی یک تحقیق در آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و چندین پرونده های حقوقی.

حداقل در آن زمان او در قرار دادن ارزش شرکت خود را بر روی خط و یا شاشیدن کردن فرد فرد. آخرین تماس “رایگان امریکا در حال حاضر,” اما مسلما می تواند در نهایت قرار دادن دیگر سلامت مردم در خطر است.

امروز مشک به توییتر گرفت نه دلجویی از سهامداران اما فن شعله های آتش با قرائت ستاره پرستاره بنر خود را به ده ها میلیون نفر از پیروان.

مشک همچنین ادعا کرد که او “فروش تقریبا همه فیزیکی اموال. خود را هیچ خانه.”

بدون شک وجود دارد, آخرین hijinx خواهد شد در نتیجه سردرد تسلا کارکنان و مدیریت — و در جهانی همه گیر.

آنچه هنوز مشخص نیست این است که آیا مشک است و انگیزه های بعدی. او به سادگی ناراحت تسلا کارخانه در فرمونت کالیفرنیا به حال نزدیک به دلیل برای اقامت در خانه دستور ؟

آن است که استرس را از داشتن یک زن باردار که به زودی تولد یک نوزاد که “با توجه به روز دوشنبه” با توجه به مشک?

آن را به نظر نمی رسد در مورد پول است. مشک است که با قرار دادن $720 میلیون پرداخت در خط که بستگی به قیمت سهم نگه داشتن ارزش خود را در طول زمان. برای دریافت یک تکه از کیک تسلا نیاز به رسیدن به 100 میلیارد دلار ارزش و آن را نگه دارید برای یک و شش ماه به طور متوسط با توجه به CNET.

فریاد ما سرود و rehashing جناح راست تئوری های توطئه نمی خواهد او وجود دارد. باید چیزی وجود دارد که ما در مورد نمی دانم مگر Elon Musk دهکدهای از دست داد آن را برای خوب است.

ادامه مطلب: تسلا سهام مخزن پس از Elon Musk توییتهایی قیمت سهام است ‘بیش از حد بالا’ [CNBC]

بیشتر در مشک: اینجا چرا Elon Musk نگه می دارد شکایت در مورد قرنطینه

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>