ایلان عجیب و غریب نام کودک ممکن است غیر قانونی

چالش قانونی

مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk و شریک زندگی خود را نوازنده کلر “Grimes” بوچر دیروز اعلام کرد که آنها می خواهم به نام تازه متولد شده خود را “Æ X A-12 مشک” — یک نام است که به خوبی مخالف کنوانسیون.

این نام پس confoundingly عجیب و غریب, در واقع, که کارشناسان می گویند این در واقع می تواند در برابر قانون در کالیفرنیا که در آن زن و شوهر ساکن.

“Æ X A-12 نیست و به احتمال زیاد به تصویب قانونی جمع اوری” لورا Wattenberg نویسنده یک کتاب در مورد نام کودک گفت تخته سنگ.

نام بازی

و حتی اگر مقامات پاک نام و نام خانوادگی در شناسنامه, این به احتمال زیاد به مسائل اجرا با رسمی پایگاه داده.

“کالیفرنیا مانند بسیاری متحده تعریف نام به عنوان متشکل از حروف به طور خاص 26 حروف الفبای انگلیسی” Wattenberg گفت تخته سنگ. “این نه تنها سخت به طلسم و به یاد داشته باشید و عملا unpronounceable; آن را حتی به راحتی typable و هیچ اشکال و یا پایگاه داده های آن را بپذیرد.”

به عبارت دیگر گرایمز و مشک ممکن است فقط پر برکت خود و نوزاد خود Y2K لحظه قبل از آن حتی می آموزد که چگونه به طلسم — اجازه دهید به تنهایی نوع — نام خود را.

مورد علاقه هواپیما

و بله, این نوزاد نام و نام خانوادگی واقعی به عنوان بوچر امروز تایید کرد.

در اینجا او گیج کننده توضیح: “X” نشان دهنده “ناشناخته متغیر است.” “Æ” است Grimes’ “الف املای Ai.” “A-12” است که گفته می شود زن و شوهر را “مورد علاقه هواپیما.”

این معلوم نیست که آیا معلمان دانش آموزان قلدر را حتی می دانم که چگونه برای شروع با این یکی.

ادامه مطلب: چه Elon Musk و Grimes’ نام کودک در واقع چیست ؟ [Slate]

بیشتر در حماسه: ELON MUSK و GRIMES باید نوزاد ادعا می کنند آن را به نام “Æ X A-12”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>