Elon Musk خیلی عصبانی هنگامی که کشتی فضایی نمونه اولیه منفجر شد

SpaceX مدیر عامل و مهندس ارشد Elon Musk به شدت می خواهد برای رفتن به مریخ است.

و به وجود او مایل به قرار دادن با هم یک ارتش از مهندسین در فضا امکانات شرکت در بوکا چیکا تگزاس برای حفظ تان شدیدا از کشتی فضایی موشک نمونه — عظیم فولاد ضد زنگ موشک فقط خجالتی از 400 پا — که او می خواهد به استفاده از برای یک روز کشتی تا 100 مسافر به سیارات دور.

اما شکست همیشه یک امکان در طول تست به خصوص پس از استخدام ولگردی و قانونی شکنی که اضافه شدن صدها نفر از کارگران این شرکت کار استخر عملا یک شبه.

شرکت های فضایی برگزار می شود یک حرفه ای در روز در ماه گذشته به دو برابر نیروی کار خود را در جنوب تگزاس راه اندازی سایت به بیش از 500 نفر از کارگران با توجه به Ars Technica.

این نوع از تغییر در نیروی کار می توانید با قرار دادن فشار بر روحیه به عنوان Ars Technica‘s ارشد فضای ویرایشگر اریک برگر گزارش پس از اینکه شخصا دعوت شده به اتمام SpaceX را به سرعت در حال رشد تگزاس ستاد.

مشکلات آشکار شد در اوایل صبح روز دوشنبه هنگامی که مشک توییتی ویدیو نشان می دهد یک کشتی فضایی نمونه اولیه لقب “SN1” انفجار در یک ابر گاز در این شرکت در بوکا چیکا امکانات.

“این خوب است” مشک توییتی در دوشنبه “ما فقط از چرم گاومیش آن را.”

با توجه به برگر مصاحبه با مشک هر چند گریز از مرکز کارآفرین عصبانی بود در مورد شکست پشت صحنه.

“ما ارسال توجه داشته باشید به این تیم که این بد طراحی شده اند, بد ساخته شده و به شدت بررسی می شود,” او گفت برگر. “این فقط یک بیانیه از واقعیت است.”

مشک ترغیب مهندسان خود را به مراتب بیشتر مراقب باشید.

“من به آنها گفتم که در آینده با شما رفتار که موشک مانند آن کودک خود را و شما لازم نیست ارسال آن به سایت آزمون مگر اینکه شما فکر می کنید کودک شما برای رفتن به خوب,” او گفت برگر.

و مشک و گفت: او می خواست مهندسین به صداقت با او — و نه فقط ساخت یک موشک که خدا می خواهد مانند یک ضربه گیر می تواند تحت فشار است.

“چه خوب است که آنها فکر می کنم که جوش خوب نیست آنها نمی به من بگویید که آنها آن را به پد و آن را” مشک اضافه شده است. “در حال حاضر من روشن شده است. وجود دارد مقدار زیادی از بخشش اگر شما عبور من جفتک انداختن. هیچ بخشش اگر شما نمی کنند.”

با توجه به برگر گزارش مشک خاص طراحی ناکامی شامل مخروطی وارونه طراحی که او به نام “رانش جن” که در آن سه عظیم رپتور موتورهای متصل به بدنه سفینه فضایی خود را.

“این چنین یک احمق طراحی” مشک گفت برگر. “این یکی از اشتباهترین چیز در کل موشک از آنجا که آن را سنگین و گران قیمت و غیر قابل اعتماد است.”

این SN1 حادثه جزئی بود سکسکه در طرح بزرگ از چیزهایی — نمونه اولیه بود و در بلوک سفت به هر حال با خدمه مشغول به کار سخت در تکرار بعدی در حال حاضر.

اما این حادثه اثبات نا امید کننده برای مشک است که ذهن خود را در یک مقدار بزرگتر دید. میلیاردر نمی خواهند فقط یک کار Starship — او در نهایت می خواهد شرکت خود را به ساخت تعداد زیادی.

در ماه نوامبر مشک توضیح داد در توییتر که چشم انداز خود را برای یک ناوگان از 1000 Starships به اندازه کافی حمل محموله و مسافران برای ایجاد یک مریخی شهرستان. با به اندازه کافی سفر که می آیند به یک میلیون نفر در مریخ به عنوان به زودی به عنوان 2050 با توجه به مشک.

اما قبل از آن SpaceX موظف است به منفجر شدن مقدار زیادی بیشتر نمونه های اولیه قبل از اقامت در یک طرح نهایی.

ادامه مطلب: در داخل ایلان برنامه ریزی برای ساخت یک کشتی فضایی هفته—و حل و فصل مریخ [Ars Technica]

بیشتر در Starships: Elon Musk توییتهایی Vid از کشتی فضایی Crumpling تا مانند یک نوشابه می

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im