Elon Musk توییتهایی Vid از کشتی فضایی Crumpling تا مانند یک نوشابه می

قتل عام کل

در اوایل صبح روز دوشنبه, SpaceX مدیر عامل Elon Musk توییتی یک لینک به یک ویدیو نشان دادن یک کشتی فضایی نمونه اولیه انفجار در یک ابر گاز در این شرکت امکانات تست در بوکا چیکا, Texas.

“پس” مشک پرسیدم شما چگونه بود؟”

رفع اشکال

کشتی فضایی در سوال “Starship SN1” بود اوایل نمونه های مورد استفاده توسط شرکت های فضایی برای تست کردن طراحی کوچک تغییرات.

“این خوب است ما فقط از چرم گاومیش آن را” مشک شوخی در پیگیری صدای جیر جیر.

اما با توجه به اینکه مشک است و در حال حاضر صحبت کردن در مورد تست یک “SN2” نمونه اولیه این انفجار به نظر می رسد نسبتا بی اهمیت برای توسعه کشتی فضایی.

“ما سلب SN2 به حداقل برای تست محوری جن به گنبد جوش تحت فشار ابتدا با آب و سپس در ابررساناها,” مشک نوشت: در یک شنبه جیر جیر. “امیدوارم آماده برای تست در چند روز.”

مقصد مریخ

این SpaceX تیم در بوکا چیکا شده اند سخت در کار بر روی راه اندازی-شایسته کشتی فضایی, سفینه فضایی — یک قوی 400 پا colossus از فولاد ضد زنگ.

این شرکت امیدوار است به ارسال اول تکرار به ارتفاع 22.5 متر (74,000 پا) به عنوان اوایل ماه مارس با توجه به براده با کمیسیون ارتباطات فدرال.

Elon Musk بسیار بلند پروازانه برنامه در فروشگاه برای این فضاپیما است. او می خواهد به بازدید ماه پس از آن مریخ — و در نهایت ایجاد یک کل مستعمره مریخ تا سال 2050 یک میلیون نفر قوی با ارسال هزاران Starships حاوی محموله و مسافران به این سیاره سرخ.

ادامه مطلب: SpaceX: فیلم Starship انفجار در خیره کننده Elon Musk-به اشتراک گذاشته شده فیلم [معکوس]

بیشتر در Starship: آنچه که در انجام این “SpaceX ایجاد کرد” توسط کشتی فضایی راه اندازی سایت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im