Elon Musk: Teslas به زودی به طور خودکار توقف در چراغ های ترافیک

توقف و رفتن

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk توییتی که امروز الکتریکی خودروساز در حال کار بر روی یک به روز رسانی است که اجازه می دهد تا وسایل نقلیه خود را به طور خودکار توقف در چراغ های ترافیک و یا نشانه های توقف.

“ما در حال کار فوق العاده سخت شدن چراغ های ترافیک و متوقف می شود, منتشر شد,” او گفت:.

ردیف در باران

وجود دارد در حال حاضر دو ردیف از تسلا “self-driving” فن آوری است. وجود خلبان اتوماتیک یک سیستم است که شامل لین کمک به سرعت تطبیق و کوچکتر دیگر ویژگی های. و وجود کامل-Self Driving (FSD) که با وجود آن گمراه کننده نام تنها در حال حاضر اجازه می دهد تا تسلا وسایل نقلیه برای روشن و خاموش بزرگراه تغییر خطوط به طور خودکار و پارک در پارکینگ.

نور ترافیک به روز رسانی خواهد آمد همراه برخی دیگر از تدریجی به روز رسانی به وسایل نقلیه با توجه به مشک. “احضار معکوس (پارک خودرو) خواهد بود بخشی از هسته خلبان اتوماتیک ارتقا نرم افزار برای FSD در این سال” او هنوز توییتی.

وعده

این خبر پس از مشک وعده داده شده “بیشتر FSD امکانات در اواخر این ماه” در مارس 5, صدای جیر جیر. در آن زمان Electrek پیشنهاد کرد که او می توانست مراجعه کننده به صورت اتوماتیک رانندگی در خیابان های شهر از جمله توانایی به حرکت چراغ های ترافیک.

تسلا شده است امیدوار کننده از جمله توانایی های پس حداقل فوریه 2019. خواهد تسلا در نهایت خوب را در وعده خود را? آن را غیر ممکن است برای گفتن در میان زمان بیماری همه گیر کوروناویروس.

ادامه مطلب: تسلا ‘کار فوق العاده سخت” در توقف خودکار برای چراغ های ترافیک Elon Musk می گوید [روندهای دیجیتال]

بیشتر در خود رانندگی tech: جدید خود رانندگی ویژگی های خواهد شد در این ماه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im