Elon Musk می گوید ژنرال نیروی هوایی که جت های جنگنده هستند بیش از

لغو

مدیر عامل شرکت SpaceX Elon Musk گفت: یک اتاق پر از خلبانان نیروی هوایی ایالات متحده در هفته گذشته است که “جت جنگنده دوران گذشته است” به عنوان CNBC گزارش. او نظرات در درجه Warfrare سمپوزیوم در اورلاندو فلوریدا جمعه گذشته با اشاره به این واقعیت است که از راه دور کنترل هواپیماهای بدون سرنشین — و نه بسیار گران جت های جنگنده — آینده هستند.

“هواپیماهای بدون سرنشین جنگ است که در آن آینده خواهد بود” مشک گفت: نیروی هوایی سپهبد جان تامپسون در این رویداد است. “این چیزی نیست که من می خواهم در آینده می شود — آن را فقط به این است که آنچه در آینده خواهد بود.”

تریلیون دلار جت

مشک همچنین استدلال کرد که آمریکا F-35 جنگنده جت, توسعه یافته توسط لاکهید مارتین باید برخی از رقابت. جت دارای هزینه پنتاگون — و مالیات دهندگان بیش از یک تریلیون دلار به توسعه است. آخرین تکرار از F-35 شده است غرق در مشکلات گرفتن بی پایان نتایج در آخرین تست.

“رقیب باید یک هواپیمای بدون سرنشین هواپیمای جنگنده که از راه دور کنترل شده توسط یک انسان اما با آن مانور افزوده با استقلال” مشک نوشت: در یک جمعه پیگیری صدای جیر جیر. “F-35 خواهد هیچ شانسی در برابر آن.”

دوم در فضا

مشک همچنین هشدار داد که اقتصاد چین در نهایت می تواند کوتوله ایالات متحده — و می تواند در نتیجه به دست آوردن دست بالا در فضا است.

“این چیزی است که یک خطر در زمان گذشته اما یک خطر در حال حاضر” مشک گفت: در روز جمعه رویداد. “من باید صفر شکی نیست که اگر ایالات متحده نیست به دنبال نوآوری در فضای آن خواهد بود دوم در فضا.”

ادامه مطلب: Elon Musk می گوید یک اتاق پر از خلبانان نیروی هوایی: ‘جت جنگنده دوران گذشته است’ [CNBC]

بیشتر در جت های جنگنده: ایالات متحده $428 میلیارد F-35 جنگنده جت نمی تواند حتی شلیک یک هدف

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im