Elon Musk: برخی از من توییتهایی “بودند قطعا بسیار گنگ”

برای کارآفرین Elon Musk آن بوده است عجیب و غریب زن و شوهر از هفته منتهی به آنچه که می تواند اولین بار در یک فضای خصوصی شرکت راه اندازی انسان به مدار.

و در حال حاضر صرف روز قبل از, شرکت فضایی SpaceX است به دو کشتی ناسا فضانوردان به ISS در هیئت مدیره این شرکت خدمه فضاپیمای اژدها مشک زمان به منعکس کننده, عجیب و غریب, تاب و چرخش در یک مصاحبه با بلومبرگاشاره کرد که از آن شده است تعداد “بسیار شدید روز.”

“آن را دوست ندارم من ایستاده و با تمام توییتهایی من تا کنون انجام,” او گفت: بلومبرگ‘s Ashlee ونس یک مشک شرح حال. “برخی از آنها قطعا بسیار گنگ است. در تعادل خوب بیشتر بد است.”

این مستند در نظر گرفته شده برای امن نگه داشتن مردم از یک بیماری همه گیر بی سابقه ای نسبت به کاهش تولید در مشک ماشین الکتریکی شرکت تسلا به سخت کار کردن — چیزی است که او مایل به ریسک شغل و حتی زندگی کارکنان خود را به خنثیسازی.

“رایگان امریکا در حال حاضر!” سرخوردگی مشک توییتی در اواخر ماه گذشته.

او حتی به نام سرپناه در محل سفارشات “فاشیستی” در اواخر آوریل درآمد تماس با سرمایه گذاران است. نه یک نگاه خوبی به خصوص با توجه به او شده است اشتباه در مورد کوروناویروس قبل از.

و مشک حمایت نه پایین.

“من فکر می کنم این آمار شد غیر قابل اعتماد در نقطه که در آن آنها شامل کسانی که نبودند در واقع آزمایش COVID اما به سادگی به حال COVID علائم مانند” او گفت: Vance. “آمار شد ساختگی احتمالا حدود اواسط ماه آوریل است. وجود دارد حدود صد COVID علائم مانند. اساسا هر چیزی است.”

“داده است دیگر معتبر نیست. که گفت:, من می خواهم بگویم من با شاید سه یا چهار هفته،”

از امروز است که اگر شما مایل به سرگرم اعتبار داده های جمع آوری شده توسط برخی از درخشان ترین ذهن در زمین بیش از 337,000 اند از coronavirus در سراسر جهان است. به زودی, ایالات متحده به احتمال زیاد خواهد شد به حساب 100,000 از این مرگ و میر.

پس چرا صدای جیر جیر در تمام ؟ به مشک آن را در مورد برش از وسط مرد و ایجاد یک خط مستقیم ارتباطی با مردم است.

“این سخت است برای همه مبارک به خصوص در توییتر” مشک گفت: در مصاحبه. “نگاه شما هم می توانید می گویند چیزهایی که بحث برانگیز در تمام, و سپس شما خسته کننده و هیچ کس مراقبت. برخی از چیزهایی که من می گویند من می خواهم به عقب آنها را.”

ادامه مطلب: Elon Musk قهرمان امریکا سزاوار [عصر ایران]

بیشتر در مشک: این 7-داستان مجسمه ELON MUSK به نظر می رسد کاملا وحشتناک

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>