Elon Musk می گوید آینده نسخه Neuralink است “عالی”

عالی

Elon Musk طعنه در توییتر این آخر هفته که خود را مخفی واسط مغز-رایانه راه اندازی Neuralink در حال کار بر روی یک “عالی” نسخه جدید از این شرکت امضا دستگاه.

در ماه جولای سال گذشته Neuralink نشان داد برنامه ای برای اتصال مغز انسان به ماشین آلات — تیراندازی سوراخ در جمجمه با لیزر و تغذیه انعطاف پذیر موضوعات از الکترودها به مغز است.

یوتا آرایه

در یک صدای جیر جیر مشک ادعا کرد که Neuralink ممکن است آن نسخه به روز شده “را در بشر به عنوان به زودی به عنوان این سال است.” او گفت: “فقط باید به صراحت بهتر از یوتا آرایه” است که یک موجود عصبی رابط طراحی شده برای ضبط فعالیت های عصبی در مغز.

مشک با اشاره به این که چنین آرایه ای به برخی از “شدید اشکالاتی” و ادعا کرد که “به نظر می رسد مانند یک شکنجه های قرون وسطایی دستگاه” — شاید اشاره به آن تند و تیز طبیعت و راه آن درج شده است به مغز از طریق “پنوماتیک inserter.”

بیماری Solver

مشک bragged در نوامبر پادکست ظاهر است که نسخه های آینده از Neuralink ممکن است قادر به “حل” اوتیسم و اسکیزوفرنی با برقراری دست داده و بخشهایی از مغز و آنها را کاربردی دوباره.

ما هنوز برای دیدن آنچه که Neuralink به روز رسانی چشم انداز به نظر می رسد — و یا اگر مفهوم حتی با این نسخهها کار در همه — اما مشک خوش بینانه است.

“نمی خواهید برای دریافت بیش از حد هیجان زده اما پتانسیل واقعا فرآیندی برای بازگرداندن مغز [و] موتور توابع” مشک نوشت: در یک توییت در روز دوشنبه.

ادامه مطلب: Neuralink: Elon Musk teases ‘عالی’ پیشرفت ممکن است دقیق به زودی [معکوس]

بیشتر در Neuralink: Elon Musk ادعا Neuralink می تواند “حل” اوتیسم, بیماری اسکیزوفرنی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de