Elon Musk می گوید SpaceX می تواند راه اندازی رصدخانه مداری

Take Me Higher

پس از انتقاد در حال انجام بیش از, چگونه روشن SpaceX را Starlink ماهواره به نظر می رسد از زمین Elon Musk یک راه حل جدید برای چگونه ستاره شناسان می توانید کار خود را ادامه میدهند ،

صحبت کردن به یک کمیته ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی مشک پیشنهاد کرد که تحقیقات سازمان های شریک با SpaceX برای راه اندازی جدید رصدخانه مداری حتی بالاتر از Starlink ماهواره, مدار, CNET گزارش. که راه آنها باید آزادانه نظر آنها به عنوان اسکن هستی است.

باران رفته

جدا از وضعیت فعلی مشک پیشنهاد برای تلفن های موبایل مانند یک خنک aspirational پروژه برای دانشمندان به پشت.

“من بسیار هیجان زده در مورد آینده فضای مبتنی بر تلسکوپ است که می تواند بسیار بزرگ” مشک گفت: کمیته.

اما آن را پر پیچ و خم راه حل با توجه به این که شرکت خود را با طرح خود برای راه اندازی ده ها هزار نفر از ماهواره یکی از مسدود کردن ستاره شناسان’ مشاهده در وهله اول.

سایه تیره

فعلا مشک طرح به حداقل رساندن خود ماهواره’ دخالت در تحقیقات علمی و دیگر اشکال از خیال پرستی است و برای تجهیز آنها را با چادر به آنها را انعکاس کمتر و به نظر می رسد دیمر از زمین.

“ما را به برداشتن گام های بیشتر به عنوان مورد نیاز” مشک و گفت: این کمیته با توجه به CNET. او به نظر می رسید نشان می دهد نگرانی خود را غیر قابل توجیه بود اضافه کرد “ما احساس کمی احمقانه در ادراک.”

ادامه مطلب: Elon Musk می خواهد برای راه اندازی سیاره جدید-جاسوسی مبتنی بر فضای تلسکوپ [CNET]

بیشتر در Starlink: دانشمندان: SpaceX ماهواره ها را تهدید می کند “نجوم خود را”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>