Elon Musk می گوید Neuralink خواهد موسیقی جریان مستقیم به مغز شما

بله مرد

ایلان مغز-نرم راه اندازی Neuralink در حال آماده سازی خود برای مدتها در انتظار آشکار در اوت 28.

و مشک خود را نمی تواند به نظر می رسد برای کمک به خود از اذیت کردن brain-computer interface. در روز یکشنبه بعد از ظهر هنگامی که دانشمند کامپیوتر Austin Howard خواسته مشک در توییتر اگر ما می تواند یک روز گوش دادن به موسیقی به طور مستقیم از طریق یک رابط جریان آن به طور مستقیم به مغز, به عبارت دیگر با هیچ هدفون مورد نیاز — مشک پاسخ با یک کورت “بله.”

جمجمه لیزر

ما هنوز هم می دانم بسیار کمی در مورد آنچه Neuralink کار کرده است. ما بهترین نگاه تا کنون آمد در طول یک سال 2019 ارائه که در آن شرکت نشان داد یک دستگاه است که قلاب به مغز از طریق سوراخ در جمجمه برش توسط لیزر.

اوایل تکرار این دستگاه تا حد زیادی با هدف تعمیر شکسته اتصالات عصبی در کسانی که دچار اختلالات مغزی از جمله پارکینسون مشک گفت: در پادکست اخیر ،

آن را هنوز هم به طور کامل معلوم نیست اگر Neuralink مغز-کامپیوتر رابط همیشه قادر به دور زدن گوش شنوايی اعصاب و پرتو موسیقی جادویی به شنوایی مغز است.

اما مشک در حال حاضر مناظر خود را در مسائل بزرگتر. هنگامی که پرسیده شده توسط کاربر دیگری توییتر اگر Neuralink دستگاه همچنین می تواند کمک به “تحریک آزاد شدن اکسی توسین, سروتونین و سایر مواد شیمیایی که مورد نیاز” مشک پاسخ با یکی دیگر از “بله.”

در حال حاضر استخدام

در حالی که برخی از فن آوری بالا هدفون وعده داده اند به پرتو موسیقی “راست مغز” آنها رسیدن به این هدف با ارسال ارتعاشات به جمجمه — نه تحریک سلول های عصبی در داخل مغز است.

به این ویژگی و بیشتر یک واقعیت Neuralink است که به دنبال برای اضافه کردن بیشتر, خوب, مغز برای عملیات خود را.

“اگر شما تا به حل مشکلات سخت با گوشی/ wearables (آب بندی و پردازش سیگنال استقراء شارژ, قدرت, مدیریت, و غیره.), لطفا در نظر گرفتن کار در [Neuralink],” مشک توییتی بیش از آخر هفته.

ادامه مطلب: Elon Musk ادعای خود Neuralink تراشه اجازه خواهد داد که شما را به جریان موسیقی به طور مستقیم به مغز شما [مستقل]

بیشتر در Neuralink: Elon Musk Teases عمده Neuralink آشکار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de