Elon Musk می گوید او می تواند کار بر روی تسلا خط مونتاژ امروز

بازگشایی

در یک جفت از ایمیل های لعنتی بیرون به همه ما مبتنی بر کارکنان Elon Musk-led خودروساز تسلا مشخص شده برنامه های خود را به تولید در مسیر بازگشت. حدود 30 درصد از نیروی کار به طور منظم خواهد شد و بازگشت از امروز شروع با توجه به CNBC.

“در نور از فرماندار Newsom بیانیه اوایل امروز تصویب تولیدی در کالیفرنیا, هدف ما از راه اندازی مجدد تولید در فریمانت فردا بعد از ظهر” مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk گفت: با توجه به کوتاه تر ایمیل دوم. “من خواهد بود در خط شخصا کمک به هر جا که من می توانم.”

پناه در محل

اوایل بازگشایی که می آید روز پس از مشک و نوازنده کلر “Grimes” بوچر تا به حال یک کودک است dicey موضوع پس از فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اعلام کرد که تولید می تواند بازگشایی در کشور فقط پنج شنبه شب.

اما این بازگشایی نمی نادیده گرفتن شهرستان در سطح قوانین با توجه به CNBC. که به معنی آن هنوز مشخص نیست اگر تسلا باز کردن درب در کارخانه خود در فرمونت کالیفرنیا خواهد بود در نقض هر یک پناهگاه در محل سفارشات.

دشوار

این شرکت می گوید آن را نمی خواهد مجازات کسی برای بازگشت به کار.

“اگر شما احساس ناراحت کننده در حال بازگشت به کار در این زمان, لطفا احساس نمی موظف به انجام آن است. این بار دشوار است بنابراین خیلی ممنون از کار سخت را به تسلا موفق!” مشک نوشت.

تسلا همچنین توصیف “پیشرفته” بازگشایی استراتژی در دیگر ارتباطات ایمیل. هر کارمند در سرپیچی از این پروتکل خواهد بود به خانه فرستاد و قرار بود به مرخصی بدون حقوق گرفت.

ادامه مطلب: تسلا, Fremont, گیاه سر گرفته خواهد شد ‘محدود عملیات’ روز جمعه [CNBC]

بیشتر در مورد کارخانه: مایکروسافت کردن همه گیر تسلا آماده برای راه اندازی مجدد کارخانه CA

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>