Elon Musk فراهم می زیرچشمی نگاه کردن در داخل کشتی فضایی کارخانه

سخت در محل کار

در یک تصویر آپلود به توییتر در روز یکشنبه SpaceX مدیر عامل Elon Musk ارائه یک نگاه اجمالی نادر در داخل خود شرکت فضایی SpaceX را Starship امکانات تولید در بوکا چیکا, Texas.

و پیشرفت از شرکت scaled-down “Starhopper” نمونه اولیه پرواز برای آخرین بار تنها نه ماه پیش قابل توجه است.

این تصویر نشان می دهد که سه bulkheads که قطعات موشک به بدنه. آن را نیز نشان می دهد که چه Teslarati گزارش بخش هایی از پایین مخزن گنبد که بعد از آن خواهد شد مجهز به رپتور موتورهای.

کارخانه موشک

هدف این است که برای پایان یک نمونه کار عظیم کشتی فضایی موشک — طراحی شده برای یک روز حمل تا 100 تن و یا 100 مسافران به ماه یا مریخ — برای تست پرواز زیر مداری است که می تواند اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان ماه مارس است.

قوی در 165 فوت قد بدون بوستر کشتی فضایی غول پیکر فضاپیمای قابل استفاده مجدد. ما در حال حاضر بدست یک نگاه اجمالی از یک مقیاس کامل mockup در طول یک ماه سپتامبر رونمایی توسط مشک.

رفتن زیر مداری

مقدار زیادی از کار باقی مانده است. تا کنون این شرکت تنها از راه اندازی آن پایین مقیاس نمونه Spacehopper به ارتفاع حدود 500 فوت در ماه اوت است. آن, آیا, اما, ناخن فرود.

اگر همه چیز می رود با توجه به طرح SpaceX تلاش خواهد کرد به ارسال اولیه کشتی فضایی نمونه اولیه به ارتفاع 12.4 کیلومتر فقط خجالتی از نیمی از راه را به لبه فضا در ماه های آینده.

ادامه مطلب: Elon Musk نشان می دهد کشتی فضایی SpaceX تولید به خوبی در جریان داخل جدید تگزاس کارخانه [Teslarati]

بیشتر در Starship:SpaceX در حال برنامه ریزی یک مایل-بالا کشتی فضایی پرواز در اوایل مارس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de