Elon Musk ارائه می دهد به هواکش برای coronavirus بیماران

ایلان ماسک می خواهد برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

میلیاردر کارآفرین — اجرا می شود که SpaceX و برقی-شرکت ماشین تسلا در میان دیگر سرمایه گذاری — ارائه شده به تولید دستگاه تنفس برای افراد مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

“ما هواکش اگر کمبود وجود دارد,” مشک گفت: از طریق توییتر در روز چهارشنبه (18 مارس).

Nate نقره سردبیر fivethirtyeight.com به سرعت پاسخ داد که در واقع وجود کمبود و خواسته مشک چگونه بسیاری از فن های او برنامه ریزی شده به.

مربوط به: فضای رایگان برای پروژه های بچه ها در خانه با توجه به شیوع کروناویروس

“تسلا باعث می شود اتومبیل با پیشرفته تهویه مطبوع [تهویه و تهویه مطبوع] سيستم. SpaceX باعث می شود فضاپیما با سیستم های پشتیبانی حیات. هواکش هستند اما نمی توان فورا. که بیمارستان ها باید این کمبود شما صحبت می کنند در حال حاضر؟” مشک پاسخ داد.

این تبادل مورد توجه بسیاری از مردم در توییتر از جمله مردمی در تلاش برای مدیریت شیوع کروناویروس. برای مثال نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio , توییتی از این در صبح روز پنج شنبه (19 مارس): “@elonmusk شهر نیویورک است! کشور ما مواجه شدید کمبود و ما نیاز به هواکش ASAP — ما باید هزاران نفر در این شهرستان در طول چند هفته آینده. ما آنها را به همان سرعتی که ما می توانیم اما ما می تواند با استفاده از کمک شما! ما در حال رسیدن به شما به طور مستقیم.”

مشک ظاهرا شده است نظارت بر این بیماری همه گیر کوروناویروس از نزدیک. او توییتی غالبا در مورد COVID-19 استدلال بیش از یک بار که هراس در مورد شیوع پتانسیل را دارد که خطرناک تر از خود بیماریاست که ادعا 9,800 زندگی در سراسر جهان به تاریخ و بیمار حداقل 235,000.

این نخواهد بود اولین بار است که مشک قرار داده است منابع شرکت در جهت حل یک پرونده بین المللی مشکل است. در سال 2018 به عنوان مثال مهندسین از SpaceX تسلا و خسته کننده شرکت ، مشک را در تونل سازی ساز و برگ ساخته شده است یک زیردریایی مینیاتوری برای کمک به نجات یک تیم فوتبال جوانان که به دام افتاده بود در یک آب گرفتگی تایلند غار. امدادگران نمی با استفاده از sub, اما آنها شنا کرد و بچه ها و مربی با دنده غواصی.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>