Elon Musk: جدید خود رانندگی ویژگی های خواهد شد در این ماه

بدون دست!

با توجه به توییت توسط مدیر عامل شرکت تسلا, Elon Musk, ماشین الکتریکی, شرکت در حال رفتن به “آزادی بیشتر [Full Self-Driving] امکانات در اواخر این ماه.”

در حالی که مشک نشده تایید آنچه این ویژگی را به نوبه خود به ما می توانید برخی از حدس تحصیل — و آن را حتی ممکن است مدتها در انتظار “شهرستان خلبان اتوماتیک” از ویژگی های.

FSD

Teslas در حال حاضر هوشمند لین-در حفظ و کمک و کروز کنترل به عنوان بخشی از خود را شامل خلبان اتوماتیک بسته است. کامل خود رانندگی قابلیت (FSD) اما می آید در یک شیب $7,000 اضافی و اجازه می دهد تا خودرو را روشن و خاموش بزرگراه تغییر خطوط موازی پارک و حتی حرکت پارکینگ مستقل.

با وجود نام آن FSD بسته نیست و در حال حاضر اجازه می دهد تسلا وسایل نقلیه به طور کامل مراقبت از رانندگی. رانندگان بشر هنوز به نگه داشتن دست خود را بر روی فرمان با چشم در جاده ها است.

به این ترتیب نام مالیده برخی از قانونگذاران راه اشتباه است. سال گذشته اتحادیه اروپا تنظیم کننده های مورد نیاز تسلا به عقب برخی از خلبان اتوماتیک امکانات.

خیابان های شهر

بنابراین گام بعدی چیست ؟ تسلا شده است امیدوار کننده “به صورت خودکار رانندگی در خیابان های شهر” از فوریه 2019 به عنوان Electrek اشاره می کند. این به این معنی تسلا وسایل نقلیه می تواند یاد بگیرند که چگونه به خواندن چراغ های راهنمایی و علائم توقف و حرکت در اطراف مناطق ساخته شده است نه فقط در بزرگراه.

این خودروساز حتی وعده داده شده از خیابان های شهر ویژگی به “آینده بعد از این سال” با توجه به Electrek — به جز که بود 2019.

ادامه مطلب: تسلا به انتشار مطلب خود ویژگی های رانندگی در مه — شهر خیابان خلبان اتوماتیک? [Electrek]

بیشتر در تسلا: تسلا کامپیوتر سخت افزار Stuns رقبا: “ما نمی توانیم آن را انجام دهد”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de