Elon Musk: Neuralink انجام خواهد شد مغز انسان ایمپلنت در “کمتر از یک سال”

برای دومین بار در دو سال کارآفرین و میلیاردر Elon Musk نشستم با podcaster جو روگان را به گپ زدن در مورد آینده هوش مصنوعی و نقش آن در همزیستی انسان و ماشین است.

در گفتگو مشک نشان داد که مخفی تحریک مغز با لینک راه اندازی Neuralink که او تاسیس شده است نزدیک به شروع تست واقعی انسان است.

“ما در حال آزمایش مردم رتبهدهی نشده است, اما من فکر می کنم آن را نمی خواهد بیش از حد طولانی” مشک گفت روگان. “ما ممکن است قادر به ایمپلنت عصبی لینک در کمتر از یک سال در یک فرد من فکر می کنم.”

این خبر پس از مشک طعنه در ماه فوریه که واسط مغز-رایانه راه اندازی شد کار بر روی یک “عالی” نسخه جدید است.

در جولای سال 2019 شرکت نشان داد قصد دارد به ساقه سوراخ در افراد جمجمه با لیزر و تغذیه انعطاف پذیر موضوعات از الکترودها به مغز خود را.

در تازه ترین چت با روگان, مشک نشان داد که این شرکت ایمپلنت حدود یک اینچ در قطر است و کاشته می شود و با از بین بردن بخش کوچکی از جمجمه.

مشک عنوان خطرات درگیر در این روش ادعا دارد که “بسیار کم خطر بالقوه برای رد [بدن].”

“مردم را در قلب مانیتور و همه چیز برای صرع, عمیق مغز شبیه سازی مصنوعی لگن و زانو که نوع از چیزی که او گفت:” و اشاره کرد که “این به خوبی شناخته شده است چه دلیلی برای رد یا نه.”

مشک تشبیه روند خود را عصبی تحریک دستگاه نحو مغز به “لگد زدن به یک تلویزیون است.”

در حالی که به نظر می رسد که خشونت هدف این است که برای بازگرداندن عملکرد مغز. برای مثال کسانی که مبتلا به آلزایمر می تواند خاطرات خود را دوباره بازسازی شد.

“آن را مانند یک دسته از مدارات و کسانی که مدارهای شکسته” مشک توضیح داد.

اما این فناوری هنوز در مراحل اولیه آن.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام” مشک گفت. با اشاره به جدول زمانی خود را تست در عرض یک سال, او اشاره کرد که “ما باید یک فرصت برای قرار دادن یک لینک در کسی و داشتن آنها را سالم و بازگرداندن برخی از قابلیت های است که آنها از دست داده ایم.”

در نهایت به عنوان روگان mused در مورد تبدیل شدن به یکی با ماشین آلات در آینده دور مشک, مقابله است که ما را به نگه دارید تا.

“حتی در یک خوش خیم [AI] سناریوی ما این است که پشت” مشک گفت. “پس چگونه شما را همراه برای سوار شدن ؟ اگر شما نمی توانید ضرب و شتم ‘اونا پیوستن به ’em.”

“ما در حال حاضر یک سایبورگ به برخی از درجه” مشک گفت روگان. “شما تلفن خود را, شما لپ تاپ خود را… اگر شما از دست رفته گوشی خود آن را احساس می کند مانند گم اندام سندرم است.”

ادامه مطلب: Joe Rogan Experience #1470 – Elon Musk [YouTube]

بیشتر در Neuralink: ELON MUSK می گوید آینده نسخه NEURALINK است “عالی”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de