Elon Musk: هدف اصلی من این است که برای رسیدن بشریت به مریخ قبل از مرگ من

مریخ و یا می میرند

در ماهواره 2020 کنفرانس در واشنگتن دوشنبه, SpaceX مدیر عامل Elon Musk گفت: یک جمعیت از خودی صنعت و روزنامه نگاران که خود را بزرگترین نگرانی این است که مردم به مریخ قبل از او می میرد.

“اگر ما نمی ما را بهبود بخشد سرعت پیشرفت من قطعا رفتن به مرده قبل از ما رفتن به مریخ” مشک گفت: همانطور که به نقل از بلومبرگ. “اگر آن را گرفته ما 18 سال فقط به آماده شدن برای انجام اولین کسانی که به مدار ما رو به بهبود نرخ نوآوری و یا بر اساس گذشته روند, من قطعا رفتن به مرده قبل از مریخ است.”

Empire Earth

با توجه به مشک است که نمی خواهد به خوبی جواب برای تمدن بشری در خارج از زمین.

“مگر ما را بهبود بخشد ما نرخ نوآوری به طور چشمگیری وجود دارد و هیچ شانسی یک پایگاه بر روی ماه یا یک شهرستان در مریخ” مشک گفت. “این بزرگترین نگرانی من.”

مریخ شهرستان

خبر می آید به عنوان مشک شده است از نزدیک نظارت خود را در فضای شرکت پیشرفت در ساخت اولین عملکردی نمونه اولیه از کشتی فضایی 400 فوت فولاد ضد زنگ موشک است که می تواند یک روز کشتی تا 100 مسافر را به دور از مناطق از جمله ماه و مریخ.

مشک طرح است که به عنوان بلند پروازانه آن را به عنوان بزرگ: اگر همه می رود با توجه به طرح او می خواهد برای ایجاد یک میلیون نفر-قوی شهرستان در سیاره سرخ به عنوان به زودی به عنوان 2050 با استفاده از یک ناوگان از Starships.

و از جمله شهر “اتحاد برای زنده ماندن اگر بر روی کشتی متوقف آینده از زمین به هر دلیلی” مشک گفت: Ars Technica در هفته گذشته. “مهم نیست که چرا. اگر کسانی که بر روی کشتی متوقف آینده آیا این شهر می میرند یا نه؟”

ادامه مطلب: مشک را بالا نگرانی در حال حاضر SpaceX به مریخ قبل از او می میرد [عصر ایران]

بیشتر در مشک: Elon Musk خیلی عصبانی هنگامی که کشتی فضایی نمونه اولیه منفجر شد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de