Elon Musk فقط کاملا بوداده روسیه برنامه فضایی

به جز گاه به گاه ساینده نظرات و دیگر potshots رابطه بین ناسا و آژانس فضایی Roscosmos باقی مانده است نسبتا محترمانه حتی در صورت از بین المللی, تنش بین دو کشور است.

اما اگر یک کنفرانس خبری در روز شنبه هر گونه نشانه SpaceX مدیر عامل Elon Musk نیست بازی خوب است.

برخی از backstory. در 2014, Roscosmos رئیس Dmitry Rogozin کنایه آمیز است که ما نیز ممکن است “ارائه آن فضانوردان به ISS با استفاده از ترامپلاین” — یک مرجع به چه ما تا به حال به تکیه بر روسیه فضاپیما برای پرتاب فضانوردان به فضا از سال 2011 است.

اما از شنبه ناسا جدید است و گزینه ارزان تر: SpaceX. و مشک نمی تواند کمک کند اما یک واکسن.

“ترامپلاین کار” مشک گفت: در این کنفرانس ساعت پس از شرکت خود خدمه فضاپیمای اژدها با موفقیت انجام دو فضانورد ناسا به مدار.

“این یک شوخی در داخل” مشک اضافه شده است.

Roscosmos underplayed SpaceX تاریخی دستاورد است.

“ما واقعا نمی فهمم هیستری برانگیخته توسط پرتاب موفقیت آمیز یک خدمه اژدها فضاپیمای” سخنگوی ولادیمیر Ustimenko. “آنچه باید اتفاق خیلی وقت پیش اتفاق افتاده است.”

Rogozin قبلا متهم SpaceX از ناعادلانه undercutting رقابت است.

“به جای صادق رقابت در بازار برای راه اندازی فضای آنها در حال لابی کردن برای اعمال تحریم علیه ما و استفاده از آزادسازی قیمت با مصونیت از مجازات” Rogozin نوشت در مارس جیر جیر.

Rogozin همچنین گفت که آژانس فضایی است که “در حال کار به قیمت های پایین تر توسط بیش از 30 درصد در راه اندازی خدمات برای افزایش سهم ما در بازارهای بین المللی” که او قاب به عنوان یک “پاسخ به دامپینگ توسط شرکت های آمریکایی تامین می شود ما بودجه است.”

به مشک و به همین دلیل SpaceX می تواند تضعیف رقابت بنابراین به طور قابل توجهی ساده بود.

“موشک SpaceX در حال 80% قابل استفاده مجدد ایشان هستند 0%” او نوشت در مارس جیر جیر. “این است که مشکل واقعی.”

ادامه مطلب: ‘ترامپلاین کار’: مشک طعنه روسیه [مسکو بار]

بیشتر در مورد راه اندازی: SpaceX باعث تاریخچه: راه اندازی فضانوردان ناسا به مدار

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>