Elon Musk: “تقصیر من” اگر راه اندازی می رود اشتباه

“تقصیر من”

SpaceX می تواند در مورد نوشتن تاریخ ایالات متحده آن را به عنوان تلاش برای راه اندازی دو فضانورد ناسا به مدار امروز, اولین بار هر کسی تلاش کرده است که feat از بازنشستگی برنامه شاتل فضایی در سال 2011. این یک لحظه هیجان انگیز — اما با جان انسان ها در خطر است.

“من مهندس ارشد از چیز” SpaceX مدیر عامل Elon Musk گفت: CBS در طول یک شنبه مصاحبه. “من فقط می خواهم به می گویند اگر راست می رود این اعتبار به SpaceX و ناسا تیم است.”

اما اگر هر چیزی “را اشتباه می رود, تقصیر من,” او اضافه شده است. “وجود دارد هزاران نفر از چیزهایی است که می تواند به اشتباه و تنها یک چیز است که می تواند به سمت راست بروید.”

حتی نمی تواند

اما مشک می گوید او با اعتماد به نفس در تیم است. وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد هر چیزی در اطراف راه اندازی است که او را نگه داشته تا در شب وی در پاسخ “نه یک چیز.”

او مکانیسم مقابله ای: عمل مانند بار مسئولیت وجود ندارد.

“من واقعا نیمه باید به نوع ذهنی جلوگیری از آن چرا که در غیر این صورت این امر می تواند از لحاظ احساسی غیر ممکن است برای مقابله با,” او گفت:.

رویا به حقیقت می پیوندند

همه چیز در نظر گرفته آن را برای تلفن های موبایل مانند مشک است که با داشتن روز های باور نکردنی.

“این اوج یک رویا است. این یک رویا به حقیقت می پیوندند. در واقع این احساس حقیقی” مشک گفت. “اگر شما از من خواست که با شروع SpaceX اگر این اتفاق می افتد من می خواهم به مانند یک درصد — 0.1 درصد شانس.”

ادامه مطلب: Elon Musk میاد ناسا فضانوردان خود را برای “اعصاب از فولاد” پیش از تاریخی SpaceX راه اندازی [CBS This Morning]

بیشتر در مورد راه اندازی: کنترل ماموریت است که به لحاظ اجتماعی فاصله طی امروز SpaceX راه اندازی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>