Elon Musk است که هنوز هم های کروناویروس اطلاعات غلط

پلت فرم خطرناک

به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده تسلا و SpaceX مدیر عامل Elon Musk در ادامه به بی اهمیت جلوه دادن خطر بسیار واقعی از آن شمار است.

اخیرا در شنبه, Elon Musk, توییتی نادرست ادعا می کند که گزارش های رسمی بودند اغراق COVID-19 مرگ و میر. اما به عنوان کسب و کار خودی گزارش مخالف است و به احتمال زیاد واقعی: بیش از 127,400 مردم رسما کشته شده توسط این بیماری در ایالات متحده است که اگر هر چیزی احتمال دارد یک underrepresentation از چگونه بسیاری از مردم در واقع از درگذشت COVID-19.

جهت اشتباه

در COVID-19 احتمالا کشته شده آمریکایی ها بیشتر از ما در مورد با تشکر گسترده تست در دسترس نبودن و ضعف سیستم بهداشت و درمان. یک مطالعه جدید برای اولین بار کشف توسط Gizmodoنشان می دهد که برخی از 27,000 اضافی coronavirus-مرگ و میر ناشی از رفت و uncounted در ایالات متحده — و فقط به عنوان در اواخر ماه مه. در ماه گذشته این تعداد به احتمال زیاد صعود و حتی بالاتر.

برای مشک محترم کسب و کار و مهندسی نجیب زاده به استفاده از پلت فرم فوق العاده ای و نفوذ به ادعا می کنند که این قضیه اتفاق می افتد — که coronavirus است که کمتر خطرناک تر از آن واقعا است — غیر مسئولانه و خطرناک در بدترین حالت.

بلندی فاجعه

در اوایل سال جاری مشک حاضر به تعطیل تسلا را تولید و عملیات تا زمانی که اجرای قانون درگیر شدم و به مبارزه طلبیده دستور دادگاه دوباره باز کردن زود هنگام, Business Insider گزارش.

در ضمن تسلا کارگران بگویید ناظر که گیاه سهل انگاری coronavirus پروتکل های آن را یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد.

“اگر تسلا بود که واقعا ساخت هواکش من می خواهم در یک ثانیه است.” کارلوس گابریل که اخراج شد به دلیل امتناع از بازگشت به کارخانه گفت: ناظر. “اما به اتومبیل های الکتریکی که تنها ساخت Elon Musk غنی ؟ من فکر نمی کنم که یک اولویت در حال حاضر.”

ادامه مطلب: Elon Musk و برادرش دو را در گمراه کننده coronavirus نظریه [کسب و کار خودی]

بیشتر در Elon Musk: ایلان خطر بهداشت عمومی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de