ایلان حمل و نقل رایگان هواکش برای بیمارستان ها در سراسر جهان

رایگان

مدیر عامل شرکت تسلا و میلیاردر Elon Musk اعلام کرده است تلاش های تازه برای عرضه بیمارستان در سراسر کشور و در سطح بین المللی با زندگی صرفه جویی در تجهیزات در میان شیوع کروناویروس.

“ما فوق العاده مورد تایید FDA هواکش” او هنوز توییتی. “کشتی خواهد شد به بیمارستان ها در سراسر جهان در تسلا تحویل مناطق. دستگاه و هزینه حمل و نقل رایگان هستند.”

او اما یک نکته: این فن نیاز به قرار داده می شود به استفاده از بلافاصله: “تنها شرط این است که دریچه های مورد نیاز بلافاصله برای بیماران نه ذخیره شده در انبار.”

“تلاش قهرمانانه”

این خبر پس از مشک منابع برخی از 1,255 هواکش از تولید کنندگان چینی و اهدا آنها به بیمارستان در منطقه لس آنجلس در هفته گذشته. “اگر شما می خواهید یک نصب شده لطفا به ما اطلاع دهید!” او توییتی در آن زمان است.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom ستایش این حرکت در آن زمان آن را “تلاش قهرمانانه” با توجه به بلومبرگ.

دریچه راش

بیمارستان در سراسر کشور به سرعت در حال اجرا از هواکش ماشین آلات است که نقش مهمی در ارائه مراقبت برای رشد تعداد COVID-19 بيمار. بهداشت و درمان پزشکان در حال حاضر یک افتضاح به تصمیم: که بیماران دسترسی به تعداد محدودی از هواکش?

هفته گذشته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از دفاع تولید عمل به تشویق شرکت ها از جمله جنرال موتورز برای تولید هواکش. با وجود کمبود شدید در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دیروز اعلام کرد قصد دارد به ارسال بیش از حد هواکش به اروپا است.

ادامه مطلب: تسلا ارائه می دهد هواکش رایگان از هزینه به بیمارستان مشک می گوید [تپه]

بیشتر در مشک: “تلاش قهرمانانه”: Elon Musk اهدا 1,250 هواکش به بیمارستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>