Elon Musk میزبانی یک “فوق العاده سرگرم کننده” هکاتون در خانه اش

Smarties می خواستم

در یکشنبه, Elon Musk, تشویق Twittersphere به درخواست برای پیوستن به تسلا هوش مصنوعی بخش — و تاکید کرد که او در ارتباط با تیم “تقریبا هر روز.”

اگر فرصت کار در کنار مشک روی reg نیست به اندازه کافی به منظور جلب بهترین ذهن در هوش مصنوعی به تسلا با این حال مدیر عامل شرکت همچنین دارای یک برنامه پشتیبان گیری: ارائه آنها را یک فرصت برای آمدن سرما در خانه اش.

در Elon را

کمتر از سه ساعت پس از ارسال صدای جیر جیر خود را در مورد تسلا AI بخش مشک مشترک پست دیگری در این زمان اعلام کرد قصد خود را به میزبان یک هوش مصنوعی hackathon در خانه اش.

“تسلا را فوق العاده سرگرم کننده AI پارتی/hackathon در خانه من با تسلا AI/autopilot تیم در چهار هفته” مشک توییتی. “دعوت به بیرون رفتن به زودی.”

مشک مانور

مشک صاحب حداقل هفت خانه در منطقه لس آنجلس به تنهایی اما او مشخص نیست در این توییت که عمارت میزبان hackathon. او استادانه درست شده در آنچه که یک فرد ممکن است نیاز — یا نه نیاز — به منظور نمره دعوت به تازگی اعلام کرد رویداد.

“دکترا است که قطعا مورد نیاز نیست” مشک نوشت: در پی صدای جیر جیر. “همه که مهم است این است که یک درک عمیق از AI & توانایی پیاده سازی [شبکه های عصبی] در راه است که در واقع مفید (دومی نقطه چیزی است که واقعا سخت). اهمیتی نمی دهند اگر شما حتی فارغ التحصیل دبیرستان.”

ادامه مطلب: Elon Musk برای حل self-driving یک بازی فوق العاده سرگرم کننده’ AI hackathon [The Next Web]

بیشتر بر روی خلبان اتوماتیک: تسلا: خلبان اتوماتیک است که نزدیک به 9 برابر امن تر از متوسط راننده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im