ایلان خطر بهداشت عمومی

در طول عملا در هر مرحله از بیماری همه گیر کوروناویروس Elon Musk — یکی از جهان پیشرو فن نوآوران و کارآفرینان — واقعا اجرای محدوده در اکثر نیمه پخته انگیزه. و هر بار آنها در جایی بین “مزاحم” و “آشکار خطرناک در یک Trumpian مقیاس.”

آخرین Business Insider گزارش بود که مشک (که نه یک متخصص پزشکی) آغاز شده و به اشتراک گذاری نظرات خود را در ماسک های پزشکی که در تضاد با توصیه ها و بهترین شیوه doled با (بله) واقعی کارشناسان پزشکی.

به طور خاص مشک توییتی که N95 ماسک پزشکی “در حال درد را می پوشند جهت مشاهده فرم خرید. کمتر طاقت فرسا ماسک بهتر است بیشتر از زمان.”

مشک به نظر می رسد اشاره به ماسک های جراحی که ممکن است کمک به کسی که گرفتار COVID-19 توقف خود را از گسترش میکروب ها به دیگران است. این دو به درستی اشاره می کند که پایه فولاد ماسک را بسیار کمی برای محافظت از پوشنده لباس خودش همیشه. در ضمن یک N95 ماسک می تواند به توقف 95 درصد از ذرات هوابرد سفر در هر دو جهت — و آنها دقیق نوع ماسک که مردم با واقعی تخصص توصیه های بهداشتی کارگران پوشیدن در هنگام درمان coronavirus بیماران.

این برای اولین بار — اما امیدوارم این آخرین بار است که مشک گسترش اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما به کمک همه پیگیری ما قرار داده ایم با هم یک غیر جامع حلقه برجسته:

وزیر دفاع آمریکا آن را تکذیب کرد. در مارس 6, Elon توییتی کلمه “coronavirus وحشت گنگ است.” به عنوان از مطبوعات زمان COVID-19 تن کشته و نزدیک به 16,000 در سطح جهان است.

Elon نگه داشته و مردم مشغول به کار است. یک کسب و کار جهانی رهبر مشک می تواند گرفته ایم این فرصت را برای نزدیک عملیات خود را در اوایل. او petulantly جنگیدند تا زمانی که مقامات پلیس در پا.

وزیر دفاع آمریکا ارائه شده را به هواکش. مشک گفت که او خواهد محوری به تولید هواکش اگر وجود کمبود (توجه داشته باشید: وجود دارد). این یک نجیب ارائه می دهند اما بسیار شبیه با پسر بچه-اندازه زیردریایی کسی که باعث هواکش باور نمی مشک جدی است و یا قادر به انجام آن است.

Elon گسترش خطرناک اطلاعات غلط. همان روز او ارائه شده به تولید هواکش مشک متعادل کردن سرنوشت خود را با گسترش خطرناک شبه علمی اطلاعات غلط در توییتر ادعا و بدون شواهدی وجود دارد که “کودکان و نوجوانان اساسا ایمنی بدن” به COVID-19. در حالی که اکثر مرگ و میر رخ می دهد در میان افراد مسن وجود دارد هیچ جمعیتی هستند که ایمنی بدن را به این بیماری است.

آن باقی مانده است و تاسف غم انگیز واقعیت است که Elon Musk, کسی تا قادر به کارهای فوق العاده ای مانند وادار کردن خودرو و صنایع انرژی به حساب با مخل سبز, چشم انداز تسلا; یا شتاب توانایی های ما برای سفر به فضا فراتر از ما دورترین افق های قبلی در SpaceX — گاهی اوقات غارها به خود ضعیف تر انگیزه. در آن لحظات او را با استفاده از بلند گو حرف زدن به یک دلیل است که باید بسیار متراکم به عنوان به درک به طور انحصاری توسط مشک به تنهایی. برای بقیه از ما, کسانی 11 بعدی شطرنج حرکت غیر قابل تشخیص از باغ-انواع fuckheaded خودشیفتگی.

حتی بدتر است راه زیادی اغلب آوازی جناح ایلان fanbase رفتار او را به عنوان یک قدرت در همه چیز علمی است. به عنوان یک نتیجه سخنان او تاثیر دارند. خود را نابخردانه در این بیماری همه گیر کوروناویروس خطر خطر انداختن افرادی که اعتماد به تجربه و تخصص خود را به می گویند هیچ چیز از بقیه از ما.

متاسفانه برای SpaceX مدیر عامل شرکت مهندسی یک بیماری همه گیر طرح پاسخ کاملا علم موشک نیست. به خاطر جامعه جهانی مشک یا باید خود را نشانه های از جهان پیشرو اپیدیولوژی پزشکان و سایر متخصصان پزشکی در خطوط مقدم جنگ علیه COVID-19 یا صندلی عقب. این کمک می کند نه.

دن Robitzski تحریریه در فوتوریسم, Elon.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de