Elon Musk: اگر شما نمی فکر می کنم هوش مصنوعی می تواند به شما پیشدستی کردن شما ادم سفیه و احمق

مغز بزرگ

Elon Musk که مدت طولانی است که برای بدنام هشدار از خطرات هوش مصنوعی پیام به شک در میان ما: آنها نه به عنوان هوشمندانه آنها فکر می کنم.

در گذشته مشک رفته است تا آنجا که به می گویند که هوش مصنوعی است و حتی خطرناک تر از جنگ هسته ای, Business Insider گزارش. یکی از نگرانی ها این است که هوش مصنوعی را جایگزین انسانی کارگران است. اما او همچنین frets که Skynet-مانند AI تصمیم خواهد گرفت که آن دیگر نیازهای انسان در همه.

“من شده است به کوبیدن این AI درام برای یک دهه” مشک گفته خودی کسب و کار.

شناختی دام

مشک آخرین هشدار است که مردم هوشمند که فرض کنیم آنها هرگز نمی تواند فریب خورده توسط یک ماشین هستند در اثر کاهش نگهبان خود را به هر AI حیله گری های آینده راه خود را.

“ما باید در مورد که در آن هوش مصنوعی است که” مشک گفته خودی کسب و کار. “مردم من را ببینید که بیشترین غلط در مورد هوش مصنوعی هستند که بسیار باهوش هستند چرا که آنها نمی توانید تصور کنید که یک کامپیوتر می تواند راه دقیق تر از آنها است. که نقص در منطق خود را. آنها فقط راه احمقتر از آنها فکر می کنم آنها هستند.”

زنگ زنگ

مشک ترس نیست همیشه مشترک در میان همسالان خود به خصوص پس از او گاهی اوقات باعث می شود آنها را در کنار پشتیبانی نشده ادعا می کند که دیده می شود, خطرناک, راز AI تحقیقاتی که دیگران در مورد نمی دانم.

اما به شدت از هشدارهای خود کنار مشک را راه حل معقول به نظر می رسد: بیشتر قوانین و مقررات و نظارت برای توسعه هوش مصنوعی خواهد بود مهم حفاظت در برابر سوء استفاده و یا غیر مسئولانه فن آوری است.

ادامه مطلب: Elon Musk گفت: افرادی که فکر نمی کنم هوش مصنوعی می تواند دقیق تر از آنها در حال راه احمقتر از آنها فکر می کنم آنها’ [کسب و کار خودی]

بیشتر در Elon Musk: ق از بنیانگذاران مسخره ایلان هشدار در مورد هوش مصنوعی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de