Elon Musk تصویب فضایی آمریکا نیروی, چشم ستاره بازحمت حرکت کردن پتانسیل

این فضا نیروی اتحاد ایلان مهر تایید.

SpaceX میلیاردر بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گفت: او را با پردازنده ششم شاخه نظامی آمریکا که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی تاسیس شده در ماه دسامبر 2019.

“من فکر می کنم آن را در واقع سرد است که ایجاد فضای زور اتفاق می افتد” مشک گفت: جمعه (Feb. 28) در یک “پای بخاری چت” در نیروی هوایی انجمن جنگ های هوایی سمپوزیوم در اورلاندو ،

“آن را حس می کند که انگار یک شاخه عمده ای برای هر دامنه,” او گفت: مصاحبه در این مراسم سرهنگ ژنرال جان تامپسون فرمانده فضایی و سیستم های موشکی مرکز در لس آنجلس پایگاه نیروی هوایی.

مرتبط با: چه فضایی نیروی?

رسمی ایالات متحده در فضا نیروی مهر و موم. (اعتبار تصویر: ایالات متحده آمریکا در فضا نیروی)

هر چند فضای نیروی دقیق وظایف باقی می ماند, fuzzyآن را امن فرض کنیم که شاخه جدید اولویت را شامل حفاظت از ایالات متحده به فضا از دارایی های بالقوه تداخل و یا پرخاشگری و کمک به ملت در حفظ آن طولانی-برگزار تسلط در مرز نهایی است.

که تسلط در حال حاضر تحت تهدید جدی آمریکا از مقامات ارشد نظامی تاکید کرده اند در طول چند سال گذشته با استناد به روسیه و چین به عنوان دو رئیس رقبا. در پاسخ نیروی هوایی ایالات متحده را آغاز کرده است با تاکید بر سازگاری و انعطاف پذیری و سرعت نوآوری در فضای آن سیستم است. راه قدیمی از انجام کسب و کار — صرف 15 سال و یک میلیارد دلار یا بیشتر برای دریافت یک واحد (بسیار توانایی) ماهواره ای خاموش تخته رسم و به مدار — فقط آن را قطع نمی در امروز به سرعت در حال حرکت در فضا-تکنولوژی محیط زیست, نیروی هوایی مقامات گفته اند.

مشک صدا شبیه یادداشت ها در طول روز جمعه پای بخاری چت. او اشاره کرد که اقتصاد چین در نهایت رشد به دو یا سه برابر اندازه اقتصاد آمریکا به این کشور آسیایی یک مزیت بسیار بزرگ در فضا دامنه.

ایالات متحده می تواند با غلبه بر که استفاده مشک, گفت:, اما تنها با بهره برداری یکی از بزرگترین کشور منابع: نوآوری خود موتور.

“من باید صفر شکی نیست که اگر ایالات متحده به دنبال نوآوری های بزرگ در فضا, از آن خواهد شد دوم در فضا به عنوان مطمئن شوید که شب به دنبال روز” مشک گفت. “این یک معامله بزرگ است.”

نوآوری با بیشترین پتانسیل برای تبدیل فضا, دامنه, مشک اضافه شده است قابلیت استفاده مجدد. به طور کامل قابل استفاده مجدد راکت و فضاپیما در حال تعویض بازی او تاکید کرد روز جمعه به عنوان او تا به بسیاری از بار قبل.

SpaceX با هدف توسعه چنین سیستم, البته, و ساخته شده است یک معامله بزرگ از پیشرفت است. مرحله اول از این شرکت مستقر در کالیفرنیا را فالکون 9 و فالکون سنگین موشک قابل استفاده مجدد هستند و SpaceX با موفقیت فرود آمد 49 از این بوستر در طول ماموریت مداری به تاریخ. بسیاری از این راکت ها پرواز کرده دوباره اغلب چندین بار. و SpaceX به طور معمول reflies آن روباتیک اژدها کپسول باری در عرضه مجدد ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی ناسا برای.

اما SpaceX هدف بالاتر: آن کشتی فضایی مریخ-استعمار سیستم حمل و نقل طراحی شده است به طور کامل قابل استفاده مجدد. این سیستم متشکل از یک سفینه فضایی به نام کشتی فضایی و موشک بزرگ شناخته شده به عنوان فوق العاده سنگین که هر دو هنوز هم در حال توسعه است.

مرتبط با: SpaceX را کشتی فضایی و فوق سنگین موشک در تصاویر

در واقع مشک می خواهد هر کشتی فضایی جزء در نهایت به پرواز چند بار و در یک چرخش سریع. میلیاردر کارآفرین در گفت و پیش بینی 1,000 Starships رفتن به مریخ هر 26 ماه زمانی که زمین و سیاره سرخ تراز مطلوب برای سیارات پرواز.

این نوع نوآوری رادیکال است که ایالات متحده در بالا در فضای مشک ضمنی جمعه. و چنین فن آوری می تواند با قرار دادن کشور در مسیر چیزی حتی بیشتر بلند پروازانه او اضافه شده است — واقعا sci-fi آینده.

“ما باید مطمئن Starfleet اتفاق می افتد” مشک گفت: با اشاره به ایالات فدراسیون سیارات فضایی نیروی در “پیشتازان فضا” جهان. “هنگامی که مردم می شنود ‘فضا نیروی این چیزی است که آنها فکر می کنم. آن را مانند, ‘OK,, ما قصد داریم به برخی از شیرین سفینه و خیلی خوب لباس و چیزهای.'”

همه ما می خواهیم این پیشرفت های هیجان انگیز اتفاق می افتد در طول عمر ما — که به نظر می رسد دست یافتنی است, تا زمانی که ما فشار برای نوآوری در spaceflight tech مشک گفت.

“پیچ و تاب درایو و انتقال احتمالا نه” او گفت:. “اما بزرگ سفینه های فضایی است که می تواند به مکان های دور? قطعا. که می تواند انجام شود.”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im