پرونده سلامت الکترونیک نیاز اخلاقی Tune-Up

به عنوان یک نتیجه از کیفری و مدنی به اتهام اوایل سال جاری عمل فیوژن موافقت به پرداخت $145 میلیون در جبران خسارت مربوط به عمد طراحی یک سامانه پرونده الکترونيک سلامت به تاثیر پزشکان به تجویز بیشتر مواد مخدر. شرکت پذیرفته شده برای دریافت و پرداخت از مواد مخدر تولید کننده در ازای استفاده از این نرم افزار برای نفوذ در نسخه.

برای من این است که هر دو شخصی و حرفه ای.

آخرین سال دبیرستان من دوست درگذشت از مصرف بیش از حد مواد مخدر آغاز شد که به عنوان اعتیاد به مسکن تجویز. من هم یک استاد علوم کامپیوتر و به طور کلی طب داخلی در دانشگاه و دانشگاه; من دوره های آموزش بهداشت انفورماتیک و تعامل انسان و کامپیوتر.

من تحقیقات و آموزش حرفه ای اختصاص داده شده به بهبود رفاه انسان با انسان محور موثر و کارآمد و امن تکنولوژی طراحی شده است. من نیز تحصیل چگونه پزشکان و بیماران در تعامل با پرونده سلامت الکترونیک از فناوری اطلاعات سلامت اقتصادی و سلامت بالینی (هایتک) عمل 2009.

فناوری اطلاعات سلامت توسعه دهندگان نیاز به پایبندی به همان استانداردهای اخلاقی به عنوان پزشکان. هر سال جدید پزشکان سوگند به انجام بیش از آسیب خوب و عمل در جهت منافع بیماران است.

هنوز هیچ اخلاقی سوگند برای 65,000 دانش آموزانی که فارغ التحصیل هر سال با یک رشته علوم کامپیوتر در ایالات متحده است. پس از مراقبت های بهداشتی ادامه خواهد داد به تکیه بر تکنولوژی و پزشکان نیاز به اعتماد که ابزار مورد استفاده هستند, طراحی شده با همان استانداردهای اخلاقی که پزشکی مبتنی بر.

Association for Computing Machinery دارای یک کد اخلاق است که بر اجتناب از آسیب و بهبود قابلیت استفاده. اما هیچ چیز مانع از هر کسی—از جمله دانش آموزان—از نادیده گرفتن چنین تجدید نظر به وجدان در استفاده از دانش خود را به طراحی برای منافع شخصی و آسیب برساند.

فقیر قابلیت و نظارت از ثبت الکترونیکی طراحی به کمک جدید بار برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و مسائل ایمنی. قابلیت استفاده به درجه ای که یک فرد می تواند انجام یک کار با استفاده از فن آوری به طور موثر و کارآمد و با خیال راحت.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی گزارش پرونده سلامت الکترونیک مربوط به خطاها با توجه به نامناسب دوز در کودکان تنظیمات و در بخش های مراقبت ويژه 34 درصد از خطاهای پرونده سلامت الکترونیک مرتبط است. خطای پزشکی است و سومین علت مرگ در ایالات متحده بسیاری از پزشکان گزارش فرسودگی شغلی مربوط به ثبت الکترونیکی طراحی شده است.

ما تحقیقات منتشر شده در علمی طب اورژانس توصیف تلاش برای کاهش مواد مخدر اختلال با اجرای یک یادآوری برای پزشکان اورژانس به وکیل بیمارانی که تجویز شده است مصرف مواد مخدر و همچنین با استفاده از بهبود دارو ورق برای بیماران به درک چگونه به درستی دارو خود را.

بهبود طراحی سیستم های تجویز و مشاوره در مورد مصرف مواد مخدر را بهبود بيماران دانش در مورد خطرات مواد مخدر و تاثیر رفتار خود را. در سال 2019 محققان ارائه شده 59 مقاله به مجله علمی طب اورژانس درباره استفاده از مواد مخدر, اختلال تقویت تعهد از پزشکان و محققان به ساخت یک تاثیر مثبت بر بیماری همه گیر.

پرونده سلامت الکترونیک در مرکز مطالعه ما به دلیل این است که در آن ما می تواند بهترین ضبط پزشک توجه است. تحقیقات در مراقبت های اولیه نشان می دهد که برخی از پزشکان با صرف حدود 50 درصد از بازدیدکننده داشته است بیمار به دنبال در روی صفحه نمایش. با وجود این تلاش های بیمار رفتار را تغییر دهید.

داشتن یک دوست یا عضو خانواده با اعتیاد به مواد مخدر شایع است برای millennials به عنوان نسل وای و Gen Z هستند بیشتر تحت تاثیر مواد مخدر, اعتیاد و مرگ است. از سال 1999 تا سال 2017 بیش از 700 ، 000 نفر از مواد مخدر مصرف بیش از حد.

حدود 10.3 میلیون آمریکایی در سن 12 یا سوء استفاده مواد مخدر در سال 2018 است. با توجه به شورای ملی ایمنی یک فرد در ایالات متحده آمریکا است که بیشتر احتمال دارد به مرگ از مواد مخدر مصرف بیش از حد از یک ماشین تصادف. به مواد مخدر بیماری همه گیر در حال انجام اضطراری برای بهداشت عمومی.

قطعا این فقط یکی فوری اضطراری برای بهداشت و استفاده از اخلاق در سیستم حفظ و نگهداری پرونده سلامت ضروری است در هر نمونه.

در این فناوری عمل می کنند بیش از یک دهه پیش دولت ایالات متحده تعیین شده $36.5 میلیارد دلار برای دیجیتالی شدن صنعت مراقبت های بهداشتی با پرونده سلامت الکترونیک. قصد این بود که به کاهش خطاهای پزشکی و سنگین کاغذ بازی.

دفتر هماهنگ کننده ملی برای فناوری اطلاعات سلامت (سیا) است که اصل نهاد فدرال متهم با هماهنگی در سراسر کشور تلاش برای پیاده سازی و استفاده از پیشرفته ترین فناوری اطلاعات سلامت و تبادل الکترونیکی اطلاعات سلامت.

یک JAMA مطالعه ONC-سیستم های خبره یافت که 275 سیستم تا به حال موضوع را با پتانسیل برای بیمار آسیب برساند. قبل از سال 2017 سیا به حال اجباری تصادفی نظارت از 2 درصد از electronic health record systems, اما این است که دیگر مورد نیاز است.

عدم وجود مقررات برای این سیستم انگیزه Medstar سلامت به پیش نویس نامه ای به کنگره در سال 2019 درخواست اقدامات خاص از قابلیت ها و یک روش برای پزشکان و بیماران به گزارش قابلیت استفاده و ایمنی. که راه آنها عمل می کنند در خطاهای پزشکی.

بدون نظارت از فن آوری های هسته ای به ارائه مراقبت های بهداشتی و سلامت سیستم آسیب پذیر به فساد است. افزایش نظارت پرونده الکترونیک سلامت سیستم در بسیاری از سطوح را جلوگیری از آسیب و صرفه جویی در زندگی می کند.

مهندسی و محاسبات دانش آموزان در حال توسعه این سیستم ها نیاز به دقیق تر ارائه درس اخلاق. شاید استخدام شرکت ها نیاز به در نظر گرفتن نمرات در درس اخلاق به همان اندازه مهم است به سوی موفقیت حرفه ای به عنوان نمرات در دوره های فنی.

بیماران می توانند نقش فعالی در درک محدودیت های فن آوری مورد استفاده در مراقبت از خود. سیاستگذاران می توانید آموزش خود را در مسائل مرتبط با فناوری اطلاعات سلامت طراحی و تشویق استانداردها و نظارت مرتبط با بهبود قابلیت استفاده. ارائه دهندگان مراقبت می تواند همچنان به حمایت برای بهبود شرایط کار که منجر به ایمنی بیمار. مداوم تست قابلیت استفاده از این فن آوری می تواند منجر به شناسایی خطاهای جدی قبل از آسیب انجام شده است.

بیماران و پزشکان اعتماد است که پرونده الکترونیک سلامت آنها استفاده خواهد شد نگه داشتن بیماران امن است. افزایش نظارت کمک خواهد کرد که گرفتن خطاهای قبل از آنها به نوبه خود به مرگ و میر. آن را نیز می تواند احتمالا کاهش خطر فساد از طراحان که قصد آسیب رساندن سود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de