اقتصادی پیش بینی سنج پست ما-همه گیر آینده

اقتصادی پیش بینی ارائه می دهد بینش اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

چگونه بسیاری از مردم خواهد قرارداد coronavirus این ماه ؟ چگونه از بازار سهام انجام سه ماهه بعدی? شما نیاز به یک چتر در شنبه ؟ به اندازه کافی داده شده اطلاعات کارشناسان می ساخت مدل های پیش بینی برای پیش بینی فقط در مورد هر چیزی.

اما حتی بهترین مدل ها تنها به عنوان خوب به عنوان داده ها که در حال تغذیه به آنها. به همین دلیل Rajeev Dhawan, صندلی های اقتصادی و پیش بینی هواشناسی مدیر پیش بینی های اقتصادی مرکز در گرجستان دولت ماک جی رابینسون کالج بازرگانی صرف مقدار زیادی از زمان تجزیه و تحلیل اولیه اعداد به شکل “سیگنال-به-نویز.”

“در تحقیقات علمی, ما تمایل به اطلاعات داده شده,” او می گوید. “کار من این است که برای جدا کردن داده های مفید از داده های بی ربط و یا بدتر متراکم کردن سیگنال با اطلاعات گمراه کننده.”

“این بیماری همه گیر است که تسریع روند که اتفاق می افتد در حال حاضر.”

برای مثال در ابتدای هر ماه دولت گرجستان منتشر شده میزان فروش مالیات جمع آوری شده در طول ماه قبل است. اگر چه دولت بود تعطیل برای 15 روز در ماه مارس گزارش منتشر شده در اوایل ماه آوریل نشان داد که کاهش قابل توجهی در مالیات بر فروش رسید.

“آیا ما به صرف بسیار در 15 روز است که ما از آن ساخته شده است ؟ حس مشترک حمایت رصد می گوید که بعید می گوید:” Dhawan. “واقعیت این است که در ماه مارس خرده فروشان با پرداخت مالیات بر فروش جمع آوری شده در ماه فوریه. دانستن این جزئیات زمان بندی مهم است اگر شما می خواهید به واقعا درک آنچه اتفاق می افتد در اقتصاد دولتی است. برای ارزیابی خسارت از خاموش شدن در ماه مارس, شما نیاز به دیدن این گزارش ممکن.”

Dhawan تخصص به عنوان یک اقتصادی پیش بینی شده در تقاضای بالا در طی چه شاید بیشتر نامشخص زمان در یک قرن. در اینجا او بحث خود را فقط از دیدگاه اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 همه گیر و چگونه او معتقد است بعد از چند ماه می تواند بازی کردن:

منبع: دانشگاه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>