شیوع ابولا نشان می دهد که اعتماد عمومی بسیار حیاتی در سلامت بحران

2014 شیوع ابولا در آفریقا نشان می دهد اهمیت اعتماد عمومی در موسسات طول بهداشت بحران کنونی COVID-19 pandemic, محققان گزارش.

جدید خود را به مطالعه نگاه اجتماعی احساسات نسبت به دولت-اجرای مراقبت های بهداشتی عملیات در سیرالئون و پس از آن اثرات عمومی استفاده از خدمات مراقبت های بهداشتی.

نتایج نشان می دهد که سطوح پایین اعتماد به دولت-اجرای درمانگاه می تواند در نتیجه گسترده اجتماعی سرایت. بیمارانی که در انتظار عام و مراقبت در آن درمانگاه ممکن است ترجیح می دهند برای رفتن تست نشده و درمان نشده است که می تواند اثرات مخربی در یک بیماری همه گیر.

ساده مداخلات است که تشویق مردم به دنبال درمان افزایش یافته و گزارش موارد ابولا توسط 60% که نویسندگان برآورد کاهش ویروس’ تولید مثل نرخ 19٪.

“مداخله به افزایش جامعه دخالت محلی کلینیک بهداشت آنها منجر به اعتماد به نفس بیشتری در دولت به نظام سلامت و شریک شدن در پزشکی بیشتر قراضه در طول شیوع می گوید:” coauthor Oeindrila Dube یک استاد در هریس مدرسه سیاست عمومی در دانشگاه شیکاگو و یک کارشناس اقتصاد سیاسی توسعه است.

“این بینش مهم است که دولت و دیگر رهبران به دنبال پهن کردن منحنی از عفونت در بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان راهنمایی در مورد اجتماعی فاصله و دیگر مراحل حیاتی است که جهانی دنبال کرد.”

انجام شده در سراسر 254 دولت-اجرای کلینیک بهداشت پوشش حدود یک میلیون نفر—بیش از 15 درصد از سیرالئون جمعیت—تحقیق و آزمایش اثر دو مداخلات با هدف افزایش مشارکت عمومی و اعتماد در کشور نظام سلامت است.

تحت مداخله جامعه اعضای شرکت کننده در جلسات محلی کلینیک بهداشت و بیان شکایات و پیشنهادات به منظور بهبود خدمات بهداشتی و درمانی.

کارکنان درمانگاه نیز به اشتراک گذاشته بهداشت عمومی مشاوره با اعضای جامعه مانند تشویق به درمانگاه را به هنگام تولد. این آزمایش بیماران تبدیل شده به “پاسخگویی عوامل که نگه داشتن سیستم بهداشت و درمان بازیگران به حساب” با توجه به این مقاله است.

این مطالعه نشان می دهد که مسئولیت پذیری اجتماعی مداخلات قبل از شیوع بیماری ابولا موجب گسترده ای افزایش در تست و گزارش موارد ابولا—از جمله کسانی که آزمایش هر دو مثبت و منفی برای ویروس. این caseloads را منعکس نمی نرخ بالاتر از بیماری در مناطقی که بهره مند از مداخلات. نرخ بالاتر تست منجر به بیشتر موثر مهار و در نهایت وجود دارد 30 درصد کمتر از مرگ و میر ناشی از شیوع ویروس ابولا در این مناطق است که بهره مند از مداخلات.

“این بینش مهم است که دولت و دیگر رهبران به دنبال پهن کردن منحنی از عفونت در بیماری همه گیر کوروناویروس.”

دیگر مداخله برنامه تشویقی است که به جوایز به کارکنان مراقبت های بهداشتی در کلینیک های که انجام یک کار خوب ارائه خدمات است. قصد داشت به انگیزه ارائه دهندگان را تشویق به درمانگاه خود را به ارائه کیفیت بالاتر از مراقبت.

پایان شیوع بیماری ابولا در اوایل سال 2016 مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین زده می شود بیش از 28,000 مورد از این بیماری در غرب آفریقا—تقریبا نیم آینده از سیرالئون.

به عنوان دولت امروز به دنبال حاوی میزان عفونت در طول COVID-19 گیر Dube می گوید نتایج ابولا مطالعه نشان می دهد که ساختمان پل بین جوامع و دولت-اجرای عملیات می تواند به بهبود سلامت اجتماعی و کاهش گسترش بیماری.

“برای مبارزه با کروناویروس ما نیاز به کمک طلب کردن بسیاری از صداهای بیشتری از جامعه به تقویت پیام هایی که انتخاب می شوند و مقامات بهداشت عمومی در حال ارائه. شواهد از مبارزه با ابولا نشان می دهد که درگیر شدن آن در جامعه می تواند قدرتمند رویکرد برای گرفتن مردم را به عمل به طور داوطلبانه در جمعی خود را علاقه” Dube نتیجه می گیرد.

منبع: دانشگاه شیکاگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>