خوردن گیاهان بیش از پروتئین ممکن است در کاهش خطر بیماری های قلبی

یک رژیم غذایی گیاهی ممکن است کلیدی برای کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی محققان گزارش.

در یک مطالعه جدید محققان مشخص شد که رژیم غذایی با کاهش اسیدهای آمینه گوگرد—که رخ می دهد در غذاهای غنی از پروتئین مانند گوشت و لبنیات و آجیل و سویا شد در ارتباط با کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی.

این تیم همچنین دریافتند که آمریکا به طور متوسط مصرف تقریبا دو و نیم برابر بیشتر اسیدهای آمینه گوگرد نسبت به برآورد متوسط مورد نیاز است.

اسیدهای آمینه بلوک های ساختمان پروتئین ها. یک زیرشاخه به نام اسیدهای آمینه گوگرد از جمله متیونین و سیستئین, بازی نقش های مختلف در سوخت و ساز بدن و سلامت.

“برای چند دهه بوده است قابل درک است که رژیم های غذایی محدود کردن اسیدهای آمینه گوگرد بودند مفید برای طول عمر در حیوانات می گوید:” جان ریچی, استاد بهداشت عمومی علوم در پن استیت کالج پزشکی است. “این مطالعه فراهم می کند اولین شواهد اپيدميولوژيک که بیش از حد در رژیم غذایی مصرف اسیدهای آمینه گوگرد ممکن است مربوط به بیماری مزمن نتایج در انسان است.”

آنچه که می خورید و خود را از خطر بیماری های قلبی

محققان با بررسی رژیم غذایی و خون نشانگرهای بیش از 11 ، 000 شرکت کنندگان از یک مطالعه ملی و متوجه شد که شرکت کنندگان که خوردن غذاهای حاوی کمتر اسیدهای آمینه گوگرد تمایل به کاهش خطر ابتلا به cardiometabolic بیماری بر اساس bloodwork.

تیم مورد بررسی قرار داده از سومین آزمون ملی بررسی سلامت و تغذیه. آنها وارد یک کامپوزیت cardiometabolic خطر ابتلا به بیماری نمره بر اساس سطوح خاصی از بيومارکرهای شرکت کنندگان خون پس از یک 10-16 ساعت سریع از جمله کلسترول و تری گلیسیرید و گلوکز و انسولین است.

“این نشانگرهای زیستی نشان دهنده یک فرد خطر ابتلا به بیماری فقط به عنوان سطوح کلسترول بالا یک عامل خطر برای بیماری های قلبی عروقی” ریچی می گوید. “بسیاری از این سطوح می توان نهفته در یک فرد دراز مدت عادات غذایی منجر به آزمایش گذاشته است.”

محققان از مطالعه خارج شدند شرکت کنندگان از مطالعه اگر آنها گزارش داشتن یا نارسایی احتقانی قلب, حمله قلبی یا گزارش داد تغییر در رژیم غذایی به دلیل بیماری قلبی تشخیص است. آنها همچنین حذف افراد اگر آنها گزارش یک رژیم غذایی مصرف اسیدهای آمینه گوگرد زیر برآورد متوسط نیاز به 15 میلی گرم/کیلوگرم/روز توصیه می شود از مواد غذایی و تغذیه هیئت مدیره آکادمی ملی پزشکی است.

برای یک فرد با وزن 132 پوند انتخاب های غذایی برای یک روز که دیدار با نیاز ممکن است شامل یک رسانه تکه نان, نصف یک آووکادو یک تخم مرغ نصف فنجان کلم خام شش گوجه فرنگی گیلاسی دو اونس سینه مرغ یک فنجان برنج قهوه ای سه چهارم فنجان کدو سبز سه قاشق غذا خوری کره یک فنجان اسفناج یک رسانه اپل, هشت اینچ قطر پیتزا و یک قاشق غذا خوری از بادام.

متخصصان تغذیه جمع آوری اطلاعات در مورد شرکت کنندگان رژیم های غذایی با انجام این کار در فرد 24 ساعته به یاد می آورد. سپس آنها محاسبه مواد مغذی مصرف با استفاده از وزارت کشاورزی ایالات متحده بررسی مواد مغذی پایگاه داده.

پس از حسابداری برای کاهش وزن بدن, محققان دریافتند که به طور متوسط گوگرد اسید آمینه مصرف تقریبا دو و نیم برابر بیشتر از برآورد متوسط مورد نیاز است. Coauthor شیانگ گائو دانشیار و مدیر اپیدمیولوژی تغذیه آزمایشگاه, پیشنهاد این ممکن است با توجه به روند در رژیم غذایی به طور متوسط یک فرد زندگی در ایالات متحده است.

“بسیاری از مردم در ایالات متحده مصرف یک رژیم غذایی غنی از گوشت و محصولات لبنی و برآورد متوسط مورد نیاز است که تنها انتظار می رود برای دیدار با نیازهای نیمی از افراد سالم” گائو می گوید. “بنابراین تعجب آور نیست که بسیاری از آنها بیش از متوسط مورد نیاز که با توجه به این غذاها حاوی مقادیر بالاتر از اسیدهای آمینه گوگرد.”

گیاهی رژیم غذایی برای نجات ؟

محققان دریافتند که بالاتر گوگرد اسید آمینه مصرف همراه با بالاتر کامپوزیت cardiometabolic نمره خطر پس از حسابداری برای متغیرهای دخیل احتمالی مانند سن و جنس و سابقه دیابت و فشار خون بالا. آنها همچنین دریافتند که اسید آمینه گوگرد مصرف همراه بود با هر نوع از مواد غذایی به جز غلات و سبزیجات و میوه.

“گوشت و سایر غذاهای با پروتئین بالا به طور کلی بالاتر در اسید آمینه گوگرد محتوا می گوید:” منجر نویسنده ژن دونگ فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی است. “افرادی که خوردن مقدار زیادی از محصولات مبتنی بر گیاه مانند میوه ها و سبزیجات را مصرف مقادیر کمتر از اسیدهای آمینه گوگرد. این نتایج حمایت برخی از مفید سلامت اثرات مشاهده شده در کسانی که خوردن غذاهای وگان و یا دیگر گیاهی و رژیم غذایی.”

در حالی که این مطالعه تنها ارزیابی دریافت غذایی و cardiometabolic عوامل خطر بیماری در یک نقطه در زمان ارتباط بین افزایش اسید آمینه گوگرد مصرف و خطر برای cardiometabolic بیماری قوی بود دونگ می گوید. داده ها با پشتیبانی از شکل گیری یک مطالعه آینده نگر مطالعه طولی بررسی گوگرد اسید آمینه مصرف و سلامت در طول زمان ،

“در اینجا ما شاهد یک مشاهده انجمن بین برخی عادات غذایی و سطوح بالاتر از خون بيومارکرهای قرار داده است که یک فرد در معرض خطر ابتلا به cardiometabolic بیماری” ریچی می گوید. “یک مطالعه طولی خواهد به ما اجازه می دهد به تجزیه و تحلیل اینکه آیا افرادی که خوردن یک راه خاص را تا پایان در حال توسعه بیماری های این بيومارکرهای نشان می دهد خطر ابتلا به.”

این مطالعه به نظر می رسد در لانست EClinical پزشکی است.

نویسندگان اعلام هیچ تضاد منافع خاص یا حمایت مالی برای این تحقیقات است.

منبع: Penn State

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de