شرق سیبری: جغدها و معنای مارس

گذر از زمستان به بهار همیشه به ارمغان می آورد کنجکاو مخلوطی از احساسات در من. برای سال, مارس تا به حال به معنای پایان یک زمینه فصل ماه های سرد و ناراحتی صرف با همکاران محلی در جنگل, گاهی, یک صد و یا بیشتر کیلومتر از نزدیکترین انسان حل و فصل در یک چوب گرم کامیون و, خوردن چه ماهی ما گرفتن می تواند از طریق سوراخ های یخ در نزدیکی رودخانه.

ما در جنگل به دنبال Blakiston ماهی جغدها, بزرگترین جغدها در جهان, گونه های در معرض خطر زندگی می کند که در برخی از سخت ترین برای رسیدن به گوشه شمال شرقی آسیا است. هدف ما این بود که به مطالعه ماهی جغدها به یاد بگیرند که چگونه برای محافظت از آنها. زمستان بهترین زمان برای پیدا کردن این مرموز پرندگان به عنوان ما می توانید ببینید که آهنگ آنها در سمت چپ در امتداد رودخانه برفی بانک ها به عنوان آنها را شکار برای ماهی قزل آلا.

بهار بود و سالانه, روشن, نقطه پایان من برای کار در روسیه: گرم شدن ساخته شده رودخانه یخ ناامن به راه رفتن و یا رانندگی و خورشید را تمدید گرما نرم منجمد گل از جاده جنگل ساخت آنها صعب العبور است. در حالی که من دوست داشتم من حملات طولانی در تماس نزدیک با یکی از اسرار آمیز ترین پرندگان بهار آورده رستگاری. من می خواهم جای کسی را گرفتن یکی دیگر از زمستان است. به زودی امکانات مدرن مانند برق و لوله کشی داخل ساختمان و پیاده رو مال من خواهد بود یک بار دیگر به گنج و به تدریج برای اعطا.

در حالی که من دیگر اختصاص فوریه هر مارک و مارس به روسیه, جنگل, پروژه همچنان ادامه دارد. این کار واقعا مشارکتی و همکاران من سرگئی Surmach و سرگئی Avdeyuk تبدیل شده اند دوستان خوب. در ابتدا نه آنها و نه من می توانم انجام این کار به طور مستقل اما در حال حاضر آنها در جنگل بیشتر از نه بدون من. ما به طور مستمر گسترش دانش ما از این مبهم گونه و در این سال من می خواهم برنامه ریزی برای دوباره پیوستن به این تیم است.

اما به عنوان coronavirus را موذی پیچک گریبانگیر بیشتر و بیشتر از آن به سرعت مشخص شد که این فصل سفر خواهد مرا پشت سر گذاشت. من باقی می ماند در مینیاپولیس در داخل یک گنجه من به تازگی تبدیل به دفتر من با همسرم به مدیریت ما دو فرزند در حالی که تلاش برای حفظ برخی از صورت ظاهر از سفارش.

در اخیر راه رفتن را از طریق محله من با یک باران-برف و باران-برف مخلوط چرخش از طریق شاخه های لخت از افرای که خط من, خیابان, من تبدیل به باد استقبال از یخ به عنوان آن را نیش زده است. آن را به من از پایان یک فصل رشته. من می دانستم این بود که در زمستان گذشته با حمله به یک تهدید وضعیت به پروژه قدرت و پنهان کردن ضعف است. من فکر سرگئی و سرگئی در جنگل در طرف دیگر از جهان احتمالا در ارزیابی یک متورم و گل آلود رودخانه به تصمیم بگیرند که آیا آنها می تواند عبور از آن و یا شاید رایگان-بالا رفتن 30 پا صنوبر به یک ماهی جغد لانه برای دیدن اگر وجود دارد با ارزش جوجه داخل. جالب اینجاست که حتی با خرس از خواب زمستانی ببر آمور در پرسه زدن و بدون کمک در مورد آنها دچار مشکل آنها احتمالا یکی از امن ترین مکان ها در جهان در حال حاضر. این یک شکل طبیعی اجتماعی فاصله.

مارس مخلوط به ممکن است خسته شده اید از پنجره اتاق کار/گنجه و من احساس غم و اندوه برای یخ و برف است که گذشت. اما هیجان چاه در من به عنوان من در انتظار اخبار از دو Sergeys داستان از جغدها یافت و اکتشافات جدید. و مهمتر از همه من آرامش دانستن که قابل توجه ماهی جغدها هنوز در حال مطالعه و حفاظت شده در حال انجام ماموریت است که حتی این بیماری همه گیر نمی تواند رسیدن به.

این 17th پست در ادامه سری “در شرق سیبری” که در آن Jonathan C. Slaght از WCS (Wildlife Conservation Society) می نویسد: در مورد جغدها ببر و میدانی در شرق دور روسیه. او را دنبال کنید در توییتر @JonathanSlaght.

پست های قبلی در این سری:

شرق سیبری: Goral بر روی صخره

شرق سیبری: غذای نشانه

شرق سیبری: یک قاشق صورتحساب کنجکاوی

شرق سیبری: شکنندگی زمینه برنامه

شرق سیبری: نامطلوب لانه

شرق سیبری: سایه گرگ

شرق سیبری: یک پیاده روی طولانی از طریق پلنگ کشور

شرق سیبری: یک ببر حفاظت از منابع طبیعی در جنگل شهری

شرق سیبری: شانس مواد غذایی و سرپناه

شرق سیبری: Arsenyev در زمین

شرق سیبری: ببر و هنر اقناع

شرق سیبری: یک عقاب تا آن نبود

شرق سیبری: راه رفتن در رودخانه ها با ببر

شرق سیبری: که در آن هیچ تراکتور

شرق سیبری: یک کتری از هیزم

شرق سیبری: آب پاک و زندگی سالم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de