زمین minimoon رفته است اما فراموش شده: گزارش

برای درخشان (البته مختصر) دوره زمانی زمین تا به حال دو قمر — ما سعی و واقعی ماهواره ای با فضانورد و ردپای رها قمری کالسکه در آن سطح و در یک فضای کوچک سنگ کشیده به مدار.

اما افسوس که همه چیزهای خوب باید به پایان رسید و به این ترتیب minimoon است که دیگر با ما, با توجه به اطلس.

ما (سابق) minimoon شناخته شده به طور رسمی به عنوان 2020 CD3 رسما شناسایی شده در فوریه پس از آن تا به حال شده است در مدار سیاره ما برای حداقل یک سال ستاره شناسان تخمین می زنند. این کمی تعجب نشان داد آنچه که به احتمال زیاد کوچک 3 فوت عرض (0.9 متر) سنگ فضایی. محققان فکر می کنم که نیروهای گرانشی پرت کوچک سنگ فضایی به مدار که در آن آویزان کردن برای مدت طولانی.

مرتبط: چگونه دانشمندان زمین minimoon و به همین دلیل آن را نمی خواهد بماند

در حال حاضر ستاره شناسان فکر می کنم که ما جدید minimoon شده است پرت کردن دوباره و دوباره در یک سفر برای ورود به مدار اطراف خورشید است. “هیچ سوالی وجود دارد که هنوز در مدار اطراف زمین در اوایل فوریه و هیچ سوالی وجود دارد در حال حاضر که آن را در مدار اطراف خورشید” لایحه خاکستری یک astronomy-نرم افزار توسعه دهنده گفت: اطلس. 2020 CD3 به احتمال زیاد در سمت چپ مدار ما در مارس 7, خاکستری, اقیانوس اطلس گفت.

در پایان روز ما با دو قمر است که جای تعجب ندارد. حال چه به عنوان شناخته شده “به طور موقت دستگیر شی” ستاره شناسان می دانستند که سال 2020 CD3 نمی توان ماندن برای مدت طولانی. این minimoon اصل بود برای ترک مدار زمین گاهی اوقات در ماه آوریل پس از این نه بیش از حد دور.

پس از اولین تشخیص در سال 2006 این دومین بار است که ستاره شناسان شناسایی به طور موقت دستگیر شی در مدار زمین است. در ابتدا اخترشناسان نیست کاملا مطمئن شوید که اگر minimoon بود واقعا یک سنگ فضایی و یا اگر آن را ممکن است یک ماهواره ای از بین رفته و یا برخی دیگر فضا های ناخواسته. اما پس از برخی از مشاهدات آنها نسبتا خاص آن است که یک سنگ کوچک هر چند آنها مطمئن نیستید که دقیقا چه نوع سنگ ممکن است.

2020 CD3 می تواند یک سیارک کوچک و یا حتی یک تکه کوچک از خود ما ماه را شکسته و در یک اثر با فضای راک و تحت فشار قرار دادند به مدار زمین است. در هر صورت متاسفانه ما روی لئامت دادن مختصر با داشتن این سنگ به عنوان دومین ماه نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد برای یک زمان طولانی. در حالی که سال 2020 CD3 خواهد آمد نزدیک به زمین دوباره در ماه مارس 2044, آن را نمی خواهد به اندازه کافی نزدیک به برداشت به مدار خاکستری گزارش شده به اقیانوس اطلس. آن را ممکن است در نهایت دوباره به اندازه کافی نزدیک به کشیده به ما مدار و دوباره آن را به عنوان یک minimoon اما که ممکن است اتفاق می افتد برای هزاران سال.

اگر 2020 CD3 تا کنون در مدار زمین دوباره آن خواهد شد راه گذشته طول عمر ما. اما این احتمال وجود دارد که دیگر سنگ کوچک روزی خواهد بود به طور موقت دستگیر مدار زمین و ماه ما را کوچک سنگی همراه یک بار دیگر.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>