علوم زمین است مهم تر از همیشه (op-ed)

دکتر توماس Zurbuchen دانشیار مدیر ناسا علوم ماموریت اداره. او به کمک این مقاله به Space.com’s کارشناس صدای: Op-Ed & بینش.

در زمان بحران جهانی مردم کاملا آگاه چگونه به هم پیوسته همه ما در سیاره زمینحتی به عنوان بسیاری از ما در انزوا و یا در حال قطع از راه زندگی ما قبلا. ما ماهواره در فضا جمع آوری داده ها و تصاویر از سیاره خانه ما متحد ما در راه است که مهم تر از همیشه.

از فضای ما دیدن زمین به عنوان یک سیستم جامع با فعل و انفعالات پیچیده در میان زمین و اقیانوس یخ و جو است. آن است که یک سیاره زندگی بدون مرز. حتی با تمام علمی و پیشرفت های فن آوری ما را ساخته اند در حدود 60 سال بعد از اولین زمین-مشاهده ماهواره راه اندازی شد ما تنها فقط شروع به درک به طور کامل راه سیاره ما کار می کند. اما ما می دانیم که ما در آن منابع محدود است.

مرتبط با: روز زمین سال 2020! جشن سیاره خانه ما با این فعالیت های آنلاین
بیشتر: چگونه آپولو 8 ‘Earthrise’ عکس کمک جرقه اولین روز زمین

در ناسا, ما باید 20 زمین-مشاهده ماموریت در مدار از جمله ابزار سرنشین ایستگاه فضایی بین المللی. ناسا داده شده آزادانه در دسترس به هر کسی در جهان. ارزش خود را رشد می کند هر سال به عنوان یک محیط زیست پایه که به ما اطلاع در مورد چگونه سیاره ما در حال تغییر است و در پاسخ به طبیعی و انسانی تحت تاثیر قرار. ما می توانیم در کوتاه مدت تغییرات مانند آب و هوا و تغییرات دراز مدت مانند افزایش سطح دریا و چه مشکلاتی از قبیل ازن سوراخ شروع به بهبود می یابند. بین المللی مشارکت بخش بزرگی از این کار از جمله ما ماموریت بعدی به راه اندازی Sentinel 6 مایکل Freilich, یک اروپایی به رهبری ماموریت با مشارکت ناسا که در ماه نوامبر راه اندازی خواهد شد به ما کمک کند اطلاعات بیشتر در مورد چگونه جهانی از سطح دریا در حال تغییر است.

ناسا سرمایه گذاری در فضا — هر دو منحصر به فرد علوم زمین ما انجام از مدار و فن آوری ساخته ایم با زندگی در فضا و کاوش ما از منظومه شمسی و جهان — بازگشت مزایای هر روز به آمریکایی ها و مردم سراسر جهان است. کسانی که زندگی تحت تاثیر طوفان بهره مندی از داشتن دقیق جهانی اطلاعات در مورد هوا و آب و زمین, به عنوان مثال. از مستند زمین در حال تغییر محیط زیست در تمام بازه های زمانی برای ایجاد فن آوری های سبز برای صرفه جویی در انرژی و منابع طبیعی ناسا کمک می کند تا همه ما را زنده و پایدار تر و انطباق با طبیعی و انسانی ناشی از تغییرات. با استفاده از این داده ها به کشاورزان می تواند موثر تر آبیاری. اولین پاسخ دهندگان می تواند به جلوگیری از گسترش آتش سوزی. و decisionmakers در سراسر جهان را در نوک انگشتان خود را یک ثروت از اطلاعات متولد تحقیقات مهندسی و فن آوری است که می شده اند بی سابقه 50 سال پیش زمانی که ما جشن اولین روز زمین. یکی می تواند استدلال می کنند که دانش ما زمین تولید شده از ماهواره ها نشان دهنده یکی از بزرگترین دستاوردهای علمی از زمان ما است.

مرتبط: زمین مسابقه: آیا شما واقعا می دانید سیاره ما ؟

اما ما نیاز به کار بیشتر. دانش به دست آمده از ما ناوگان بین المللی از زمین-مشاهده ماهواره منجر به نیاز به اطلاعات بیشتر. ما به عنوان دیده بان یخ های قطبی ورق کوچک یا برخورد قوی تر طوفان دارایی های ما در فضا و داده های آنها تولید تبدیل خواهد شد بیشتر از همیشه حیاتی برای حفاظت از جان و اموال و منابع است. و آن دانش تولید بیشتر سوالات.

جامعه علمی بین المللی نیاز به ادامه به انجام این کار حیاتی از طرف هر فرد در سراسر جهان است. وجود دارد مثلا اجماع جهانی در مورد افزایش دی اکسید کربن و گازهای گلخانه ای در جو ما نقش انسان در این افزایش و گسترده خود اثرات زیست محیطی. در عین حال تنها در سال 2017 می تواند اولین جهانی فضا مبتنی بر تجزیه و تحلیل تمرکز بر هر دو طبیعی و انسان ساخته شده منابع و غرق از دی اکسید کربن رخ می دهد در نتیجه Orbiting Carbon Observatory 2 (OCO2) ماموریت ما در سال 2014. ما متعهد به ادامه تحصیل و جمع آوری اطلاعات در مورد زمین چرخه کربن و مربوط است که اطلاعات را به تصویر بزرگتر. در واقع ما راه اندازی شد OCO-3 به ایستگاه فضایی بین المللی در سال 2019 و در حال کار بر روی GeoCarb با راه اندازی در سال 2022 میزبان بر روی یک فضاپیمای تجاری و نقشه برداری این تولید گازهای گلخانه ای بیش از نیمکره غربی با قدرت تفکیک مکانی و زمانی.

علم منجر به راه حل های ما نیاز به چالش های همه ما. آن را به اطلاع ما و گزینه های را فراهم می کند پایه برای ادامه جمع آوری اطلاعات و گفت و گو در سطح جهان است. در ناسا و شرکای بین المللی ما باید مسئولیت را به انجام کارهای بزرگ و الهام بخشیدن به نسل بعدی. چرا که این کار به پایان خواهد رسید و نسل های آینده باید یک میراث برای کاوش در شناخت و حفاظت از سیاره خانه ما. یک تصویر از فضا نشان می دهد که قدرت و طوفان و آتش سوزی, سیل, و فوران های آتشفشانی و یا عدم وجود نور در یک منطقه پر جمعیت در طول COVID-19 بحرانواقعا humbles یک فرد با قدرت و عظمت از سیاره ما است.

بله ما جشن روز زمین در این سال البته شاید متفاوت تر از گذشته اما با در نظر گرفتن استفاده کامل از چشم انداز منحصر به فرد است که فضایی را فراهم می کند. همه ما ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن همان درجه و همان سرنوشت را به عنوان انسان سرنشین این سفینه فضایی ما تماس با زمین است. و ما جشن ما حس کنجکاوی ما اتصال به یکدیگر و آرمان ما برای یک دنیای بهتر. و پشتکار ما با هم در ما فوق العاده سیاره خانه.

به دنبال همه از کارشناس صدای مسائل و بحث — و تبدیل شدن به بخشی از بحث در Facebook و Twitter. نظرات بیان شده کسانی هستند که از این نویسنده است و لزوما منعکس کننده دیدگاه ها از ناشر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>