زمین راه dustier از ما فکر. که ممکن است یک مشکل برای آب و هوا پیش بینی.

جو زمینمعلوم است dustier از دانشمندان قبلا تصور.

گرد و غبار در جو فوقانی تعامل با ابر اقیانوس ها و حتی تابش و گرما از خورشید است. آن می تواند بر آب و هوای آسمانی و حتی تاثیر در تغییر آب و هوا. در یک مطالعه جدید دانشمندان دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس (UCLA) دریافتند که وجود دارد این است که چهار بار به عنوان مقدار درشت گرد و غبار در سیاره ما جو از قبلا دیده می شود در مدل های آب و هوا.

وجود دارد بیش از یک نوع از گرد و غبار. در جو زمین وجود دارد گرد و غبار ریز است که به راحتی توسط باد در مناطق خشک و همچنین به عنوان درشت گرد و غبار ساخته شده از بزرگتر غلات اغلب از صحرا regions_ که در واقع می تواند کمک به گرم شدن کره زمین در یک روش مشابه به گازهای گلخانه ای با توجه به بیانیه ای از UCLA. این بزرگ ذرات درشت جذب تابش در آینده از خورشید و ترک زمین به دام انداختن که تابش در سیاره ما است. بنابراین این مهم است برای محققان به درک چقدر گرد و غبار به خصوص دوره گرد و غبار شناور در اطراف در جو است.

مرتبط:: واقعیت تغییر آب و هوا: 10 اسطوره گران

“به درستی نشان دهنده تاثیر گرد و غبار به عنوان یک کل در سیستم زمین, آب و هوا, مدل باید دقیق درمان درشت گرد و غبار در جو” Adeyemi Adebiyi اولین نویسنده در این پژوهش و پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه UCLA گروه جوی و اقیانوسی علوم در بیانیه ای گفت:.

این تیم مورد تجزیه و تحلیل ده ها تن از گرد و غبار مشاهدات ساخته شده توسط هواپیما و آنها را نسبت به چقدر گرد و غبار فعلی آب و هوا مدل های پیش بینی باید در جو است. و در حالی که آب و هوا مدل های پیش بینی تنها در حدود 4 میلیون تن متریک این تیم وجود داشت و نزدیک به 17 تن درشت گرد و غبار در جو است.

“هنگامی که ما در مقایسه با نتایج ما با آنچه پیش بینی شده است با آب و هوای فعلی مدل ما در بر داشت تفاوت شدید” مطالعه همکاری نویسنده جاسپر Banshee یک UCLA دانشيار جوی و اقیانوسی علوم در بیانیه ای گفت:.

او تیم همچنین دریافتند که ذرات گرد و غبار نیز در هوا ماندن طولانی تر از انتظار می رود. این می تواند معنی است که از آنجا که آنها در جو برای دیگر آنها سقوط به زمین خیلی دورتر از محل که در آن آنها توسط باد. بنابراین گرد و غبار از بیابان می تواند بر اقیانوس اکوسیستم و حتی افزایش چقدر دی اکسید کربن اقیانوس ها جذب با توجه به این بیانیه.

“مدل شده است یک ابزار ارزشمند برای دانشمندان” Adebiyi گفت. “اما هنگامی که آنها را از دست ندهید بسیاری از درشت گرد و غبار در جو آن اهمیت جلوه تاثیر این نوع از گرد و غبار بر روی جنبه های مهم زندگی بر روی زمین از آسمانی به پوشش ابر به اقیانوس اکوسیستم جهانی و متوسط.”

این کار منتشر شد 8 آوریل در مجله علم پیشرفت.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>