روز زمین سال 2020! جشن سیاره خانه ما با این فعالیت های آنلاین

بسیاری از ما نمی تواند جسارت به خارج از منزل بزرگ در روز چهارشنبه (مارس 22) اما شما هنوز هم می تواند جشن 50 سالگرد روز زمین در سبک.

ناسا آمریکا موزه تاریخ طبیعی (AMNH) در شهر نیویورک و تعدادی از سازمان های دیگر در حال ارائه فعالیت های آنلاین است که شما را بیشتر در مورد سیاره ما زمین و درایو صفحه اصلی نیاز به حفاظت از آن گیاهان و حیوانات و فضاهای باز.

آژانس فضایی اتحاد ترکیب انواع منابع آموزشی به 50th anniversary جعبه ابزار طراحی شده است که به حفاظت از پیام ها در سراسر به افراد جوان و بقیه از ما به عنوان به خوبی. ناسا نیز راه اندازی شد #EarthDayAtHome کمپین برای کمک به مردم جشن می گیرند.

مرتبط: زمین مسابقه: آیا شما واقعا می دانید سیاره خود را?

“پنجاه سال پیش مردم در سراسر جهان جشن اولین روز زمین (22 آوریل 1970). برگزارکنندگان انتخاب تاریخ و فعالیت های برنامه ریزی شده به طور خاص به تعامل با افراد جوان در حال رشد آگاهی های زیست محیطی جنبش” ناسا مقامات نوشت: در بیانیه ای در جعبه ابزار در صفحه اصلی.

“همانطور که ما برنامه ریزی برای روز زمین 2020 ناسا همچنان که کمک رسانی به افراد جوان و مربیان خود را با کشیدن هم منابع مختلف از سراسر آژانس به این بازی روز زمین Toolkit” آنها اضافه شده است. “تمام منابع در اینجا رایگان و در دسترس به معلمان و دانش آموزان ، والدین مدنی رهبران موزه ها — و هر کس دیگری — به استفاده و لذت بردن است.”

آژانس فضایی نیز میزبان ویژه روز زمین نسخه از “ناسا, علم و زندگی” روز چهارشنبه در 3 p. m. EDT (1900 به وقت تهران). پخش خواهد شد از ویژگی های آژانس ارشد جیم Bridenstine خواهد شد که بحث در مورد چگونه ناسا تکنولوژی است که کمک به دانشمندان در مورد زمین و بسیاری از سیستم های به هم پیوسته.

این AMNH در ضمن هوا خواهد تمام روز “Earthfest” در روز چهارشنبه. یکی از livestreamed حوادث “سازمان دیده بان حزب” در 6 p. m. EDT (2200 GMT) به میزبانی AMNH ، سیاره زمین شناس مارتا گیلمور را مقایسه سیاره ما به آن همسایه کیهانی قرار دادن زمین در یک چارچوب بزرگتر و تغییر چشم انداز ما است.

“هاپ سرنشین زنده پرواز به پرده اسرار زمین سمی دوقلو, زهره و ماهیت پویا از سیاره ما و همسایگان” AMNH مقامات نوشت: در بیانیه ای. “چه می ونوس و مریخ آموزش ما در مورد تغییر آب و هوا و شرایط منحصر به فرد است که پشتیبانی از حیات بر روی زمین؟”

این فعالیت ها هستند فقط نکته روز زمین یخ. شما می توانید آنلاین رویداد روز زمین را برای شما از طریق یک ابزار جستجو های تولید شده توسط این شبکه روز زمین.

خوشحال از شکار و روز زمین مبارک!

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im